Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Zasto mi neki usb ulazi na kompu rade (automatski prepoznaju nove kamere, usb flash i slicno) a neki ne? Ima li tu pomoci.
A da li ti drugi uopšte rade?Moguće je da ti neki od njih (ukoliko su inače ispravni) nemaju dovoljno napajanja za uređaj koji uštekaš.A probaj i da konkretniji odgovor nađeš ovde.
Link to comment
A da li ti drugi uopšte rade?Moguće je da ti neki od njih (ukoliko su inače ispravni) nemaju dovoljno napajanja za uređaj koji uštekaš.A probaj i da konkretniji odgovor nađeš ovde.
Od cetri ulaza 3 su mi zauzeta: pozadi 1 za mish, napred 1 za mob i 1 za iPod. Usput u neki od tih napred ubacim flash. Sve odlicno shljaka, ali kad su kamere u pitanju ni da mrdne. Vec sam smarao ovde sa problemima oko drajvera i kamericama generalno. Usput jel ima neko Where is it? program, ali "pravu verziju" (moze na pp link).
Link to comment

manje pitanje, vise zanimljivost. firma postavila neki websense softver koji po sadrzaju blokira gomilu sajtova, izmedju ostalog sve sto ima predznak boards, blogs, entertainment, sports, lifestyle i sl. fora je sto ppp normalno otvara, a nijedan drugi forum nece :D

Link to comment
što može da znači da imaš među admin timom tajnog obožavaoca PPP pa da je izuzeo, ili sens baš oseća šta valja :D
Ili PPP nema ključnu reč u nazivu...<_<I kod nas, preko zvaničnog izlaza, isto, ne mere skoro ništa... Blic, B92, i još ponešto... I PPP... Ali, recimo, blokira polovne automobile, amazon, limundo, ma skoro sve...Preko poxyja za IT, može sve, osim YT i FB... :) YT zbog potrošnje protoka, a FB zbog potrošnje radnog vremena... :) Ali, pošto može ninjacloak ni to nije neki problem, za onog ko (bar malo) zna...
Link to comment

ovo je tek od pre par dana, pa jos nisam stigao sve da vidim, ali recimo nista od foruma nece da otvori, osim ovog. novine neke hoce, neke ne. zene se zale kako otvara blic sport, a nece blic zenu :D recimo kad probam neki ebay ili slicno, izbaci zabranu, ali u isto vreme ponudi i neku opciju "unlock for 60 min", i tada mogu da pristupim sat vremena, ali ni to ne dozvoljava za sve sajtove, samo za neke.

Link to comment
Pregledaj BIOS. Deluje mi da imaš uključenu zaštitu od pregrevanja. tj. automatski shutdown ako proc. dogura XX*c.Proveri kuler, očisti ga i prati temperaturu.
update-ovao sam bios. testirao posle toga, sve ok. narucio ventilatore, stigli, montirao, sada je kao na severnom polu :).nego, ne vidoh nigde u biosu gde je to namestena max. temperatura, pa ako moze mali putokaz. bas me zanima da li je to u pitanju.
Link to comment

Ima li još neko problem sa BS playerom? Nisam ga koristio desetak dana. Kako dvokliknem na film tako mi avast kaže da treba da budem naročito pažljiv kada otvaram BS. Istovremeno ne mogu da pustim film, automatski ugasi BS.

Link to comment

Zezno sam nesto pa ne mogu da sacuvam/ucitam link sa piratebay u Google chorme, iz Mozzile i IE ide odlicno ali ih ja ne koristim nego sam samo izvrsio proveru. Gde da ispravim to?

Link to comment

^^- i kod mene isto- još bs player sam traži prevode kada se startuje neki film ili serija- problem sa gašenjem se otklanja u podešavanjima za avast :)

Edited by gone fishing
Link to comment
^^- i kod mene isto- još bs player sam traži prevode kada se startuje neki film ili serija- problem sa gašenjem se otklanja u podešavanjima za avast :)
Kakva podešavanja? Inače, BS koristim baš zbog toga što mi automatski nađe prevod. Sad sam krenuo da uninstaliram BS. Mislim da neće završiti do jutra. Definitivno postoji neki problem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...