Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Meni CCleaner super.
meni +1 isto.nego. ono neshto za vishe (virtuelnih) desktopova? imate? ako da, koji i jel ima neshto sto treba da znam unapred (u smislu da ne zaturim sve i napravim josh veci :piggy::piggy::piggy:) ?(as in 2 :piggy: su par, 3 :piggy: su svinjac ^_^) Edited by thermal bug
Link to comment
Nisam koristio CCleaner u te svrhe već za druga čišćenja. Inače koristim Your Uninstaller i ponekad Revo.
Pitas za uninstaller, a koristis YU i Revo. Nisi zadovoljan njima? Da li si imao nekih problema tokom koriscenja?Meni rade posao. Moz' skinut' i portable verzije koje se ne instaliraju, a zavrsavaju isti posao.
Link to comment
Pitas za uninstaller, a koristis YU i Revo. Nisi zadovoljan njima? Da li si imao nekih problema tokom koriscenja?Meni rade posao. Moz' skinut' i portable verzije koje se ne instaliraju, a zavrsavaju isti posao.
Izvini, ali ne znam šta je nejasno?Pitao sam dečka koji je imao problem sa deinstalacijom da li je probao sa nekim kvalitetnijim uninstallerom. Zatim sam se nadovezao na kasniju priču te rekao šta jesam a šta nisam koristio. Ne kontam :unsure:
Link to comment
Izvini, ali ne znam šta je nejasno?
ma jasno je, samo pitam da li si imao losa iskustva sa yu i revo? bez panike ;) cc cleaner zaobilazim u sirokom luku, mada ga dosta koriste. yu i nekada revo sasvim dobro odradjuju posao.
Link to comment

YU mi je glavni uninstaller i sasvim korektno mi obavlja sve što mi treba. CC ne koristim kao unins. ne znam ni sam zašto. :)Revo isto po nekad mada mi je on nakon jedne istalacije pobrljavio i iskočui blue screen. Imam instaliran ASC5 koji ima u sebi uninstaller. Nisam ga probavao, mada hoću da vidiš šta je i kako je.U svakom slučaju YU koristim najviše i sasvim mi je ok.

Link to comment
U svakom slučaju YU koristim najviše i sasvim mi je ok.
Isti slucaj. I meni odlicno zavrsava posao. Neke ranije verzije CC Cleanera su pravile ozbiljne brljotine prilikom brisanja, pogotovo "korisnicima" pa ga od tada nikome ne instaliram, niti koristim. Pitanje uninstalera je uvek interesantno i uvek me interesuje ima li neki bolji.
Link to comment
Ovo mi deluje jedini razuman pokušaj popravke pre reinstalacije ili skidanja HD da bi se skenirao na viruse sa nekog drugog kompa. Edited by CTale
Link to comment
Ovo mi deluje jedini razuman pokušaj popravke pre reinstalacije ili skidanja HD da bi se skenirao na viruse sa nekog drugog kompa.
Hvala, sfc /scannow uradio posao. Naravno, morao sam ponovo da odradim remove wat, plus posebno da izbrišem govno od natpisa da win build 7601 nije genijalan™.
Link to comment

Mkv je samo kontejner. Ati 2600 ima UVD, tako da bi trebalo da radi offloading za H.264/AVC i VC-1. Uz CoreAVC bi trebalo da radi ok. I da ne radi, decoding bi onda radio procesor, pa ako je pristojan, prikazivao bi video bez štucanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...