Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ako znas lozinku ili ako je ne znas?Ako znas lozinku i samo hoces da je "ukines" verovatno ima negde u opcijama.Ali ako ne znas, pa, imam par programa koje mogu preporuciti ali rar je izuzetno jak, ukoliko ima 6-7 karaktera mozda za dan, dva, pet, probije, ali ako ima desetak ili više karaktera, godine (pošto rar ima rate od oko, odprilike, 1000 lozinki po sekundi što je jako sporo naspram zipa koji može oko 8 miliona lozinki u sekundi da proba da probije)...postoje prečice, korišćenje dictionary attack metode, ali moraš da imaš dobar dictionary...

Link to comment

care, ''ako je znam'' :Dpa ako je znam onda mi nije problem, zar ne?našla sam neki rar password unlocker i pustila ga u pogon, deluje da će - kao što kažeš - završiti za par godina. i pustila sam neki metod koji nije ''brutal'' već kao, da znam bar neko slovo. napamet sam lupila jer stvarno nemam blage veze šta sam ukucala. mogu da probam da nagađam ali to će potrajati ..tenks ;)edit: SETILA SE :s_w:samo mi sinulo odjednom

Edited by Valkyrie
Link to comment

Treba mi pomoc:Treba da udjem u BIOS naravno pre nego sto se digne win ali imam USB tastaturu tako je komp ne vidi dok ne digne win.Imali tu leka ili da jurim tastaturu sa PS2?

Link to comment

Ne može da je komp ne vidi...u stvari...teško da je komp ne vidi...morao bi biti jako star komp. Samo probaj F1 ili tako nešto umesto DEL tastera...ili F11 ili F12 ako samo hoćeš da butuješ sa drugog uređaja.Ili pitaj prvog komšiju ili ko god ti je blizu a da se ne ljuti da ga u pola 11 gnjaviš, da uzmeš tastaturu na dva minuta...@Valkyrie: :blush: dobro je da si se setila :)

Link to comment
edit: SETILA SE :s_w:samo mi sinulo odjednom
Tako sam ja svojevremeno mesec i po dana razbijao šifru na vrlo važnom .zip fajlu, da bi se na kraju ispostavilo (nakon uspešnog probijanja) da je u pitanju šifra koju sam prvo probao, samo sam verovatno pogrešio u nekom slovu prilikom ukucavanja kad sam pokušao da unzipujem i uopšte mi nije palo na pamet da pokušam ponovo. :isuse:
Link to comment
Ne može da je komp ne vidi...u stvari...teško da je komp ne vidi...morao bi biti jako star komp. Samo probaj F1 ili tako nešto umesto DEL tastera...ili F11 ili F12 ako samo hoćeš da butuješ sa drugog uređaja.Ili pitaj prvog komšiju ili ko god ti je blizu a da se ne ljuti da ga u pola 11 gnjaviš, da uzmeš tastaturu na dva minuta...
Nije je video pa nije, yato sam i hteo da pregazim win pa treba da promenim u biosu da butuje sa instal diska,ali nasao sam ko ima staru PS2 pa je resena stvar.Zanimljivo da nije htelo ni kad sam stavio tastaturu na onaj kablic USB>PS2
Link to comment

jel se ja nesto tripujem ili ovom novom gmailu treba mnogo duze da posalje poruku - nekad izgleda kao da se skroz zaglupeo i da je nece uopste poslati?nije mu se to ranije tako cesto desavalo, koliko se secam.ima neko slicno iskustvo?

Link to comment
jel se ja nesto tripujem ili ovom novom gmailu treba mnogo duze da posalje poruku - nekad izgleda kao da se skroz zaglupeo i da je nece uopste poslati?nije mu se to ranije tako cesto desavalo, koliko se secam.ima neko slicno iskustvo?
Po novom EULA-u svaki mejl se mora ručno validirati od strane cenzora iz gugla, pa je pauza dok ne pročitaju, kada se uhodaju radiće brže, a i ćirilica ume jako da im napravi problem. notTj.Imam sa firmine mreže takav problem a nekad i ne pošalje i sporo se loguje, zbog fantastične topologije naše mreže. Sa kućne mašine ide super, kada je samo tekst, kada stavljam slike ili neke druge priloge naravno da ide sporije i tako to. Zbog A u ADSL... Edited by Vapad
Link to comment

Jbt, nije valjda da čitaju sve mejlove. Jel imaji prevodioca bar ili koriste translator :unsure:бај тапаток

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment
Po novom EULA-u svaki mejl se mora ručno validirati od strane cenzora iz gugla, pa je pauza dok ne pročitaju, kada se uhodaju radiće brže, a i ćirilica ume jako da im napravi problem. notTj.Imam sa firmine mreže takav problem a nekad i ne pošalje i sporo se loguje, zbog fantastične topologije naše mreže. Sa kućne mašine ide super, kada je samo tekst, kada stavljam slike ili neke druge priloge naravno da ide sporije i tako to. Zbog A u ADSL...
ma meni i sa posla i od kuce ista stvar, nesto primetnije kod kuce, rekla bih. ranije nije bilo tako. a veza sasvim korektna. i bez kacenja icega.a sto se tice citanja mailova - mogu ti reci da je meni uvek bio pomalo zao sto takvu stilsku i sadrzajnu perfekciju vidi samo osoba kojoj je poruka upucena. tako da eto, mogu da stave i lajk negde, ako im se bas dopadne.
Link to comment
Imaju neki prekid u vezama kod Apatina, pa između Prigrevice i Svilojeva prenose attachmente na disketama. Plus ovaj sneg...
o jbte, pa jel sam lepo rekla da nisam kacila nikave attachmente. mislim, razumem da je lose vreme i to, al bas sam slala klot da ne deranziram ljude.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...