Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jok. Sad ću da skinem da vidim šta je to.
El dispositivo GoFlex Satellite está diseñado para trabajar con los sistemas operativosWindows y Mac. Sin embargo, debe instalar el software de Seagate GoFlex para permitirla copia de archivos desde Mac. Si ha vuelto a formatear la unidad por error, cambie enprimer lugar la unidad a su formato NTFS original y, a continuación, descargue elsoftware de Seagate GoFlex de www.seagate.com/support/goflexsatellite
sad citam, ako si formatirao disk, vrati na NTFS original i nasnimi software od tog tvog djavola.
Link to comment

Pazi kad nije toliko glupo, i ja planiram sutra na neki Mac da ga nakačim da probam. Radio je, vele, na tom Macu u Sidneju. Možda radi samo naglavačke?

Link to comment
Dobio sam radni nalog da bušim po 3 rupe u HDD, tako da ću morati na taj način da ih "uništim" (mada sad čitam na netu da ima forenzičkih alata za čitanje podataka na delovima ploča u disku koji nisu oštećeni... izgleda je jedino mlevenje ploča sigurno).
Seagate Goflex externi HDD, formatiran na Macu pa napakovan fajlovima, ne mogu da ga otvorim na PC pa da jebe oca (probao na više kompjutera, svuđe isto). Ubodem ga u USB port, uopšte se ne pojavljuje među devices & storage (dakle, nit je D, nit E nit F, nit G...), al u device manageru veli da je tu i da radi normalno. Hilfe.
Pazi kad nije toliko glupo, i ja planiram sutra na neki Mac da ga nakačim da probam. Radio je, vele, na tom Macu u Sidneju. Možda radi samo naglavačke?
A jel' ima neke tri rupe na sredini?:unsure: Edited by radisa
Link to comment
Pazi kad nije toliko glupo, i ja planiram sutra na neki Mac da ga nakačim da probam. Radio je, vele, na tom Macu u Sidneju. Možda radi samo naglavačke?
Kasapine, jesi li probao ovo ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...