Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Za oba* pomenuta wireless provajdera ti treba i oprema (antena, router), ne kačiš se wireless karticom iz laptopa... :( * za avcom sigurno, a za artcommunication 99%Mislim da ti VIP završava posao...
Problem kod mobilnih operatera je sto ti ne garantuju brzinu protoka. Tako da se moze desiti da super rade pa onda usitne na par kbps i tako...
Link to comment

Prošle godine sam fasovao upalu pluća i zaglavio tri nedelje u bolnici. Sve vreme sam tamo imao Telenorov USB modem, i nisam primetio neka značajna kolebanja u brzini - sve vreme je bilo oko 1.5mbps (pretpostavljam da dosta zavisi od mesta na kome si, jačina signala/protok se menja od lokacije do lokacije). Za prvu pomoć - više nego korektno.Kod wireless provajdera je bedak što ti se ne isplati da kupuješ opremu za mesec-dva, a oni daju opremu na korišćenje uglavnom ako potpišeš ugovor na godinu ili duže... Da ne pričam o varijantama poželjne optičke vidljivosti sa baznim stanicama, montiranja nosača po (zaleđenim) krovovima, padu signala kad ti na antenu napada 15cm snega i uz to se zaledi, etc.

Link to comment

jebiga, sa druge strane dosta je jeftinije od adsl, vecih kolebanja u brzini nema. uopste nisam primetio da snezina utice na signal, stavise siguran sam da podjednako dobro radi i kad napada.ko nema opciju za kabl, ovo je seknd best, nema dvojbe.a kontam da ni adsl ni kabl ne mozes da uzmes na par meseci.

Link to comment

Seagate Goflex externi HDD, formatiran na Macu pa napakovan fajlovima, ne mogu da ga otvorim na PC pa da jebe oca (probao na više kompjutera, svuđe isto). Ubodem ga u USB port, uopšte se ne pojavljuje među devices & storage (dakle, nit je D, nit E nit F, nit G...), al u device manageru veli da je tu i da radi normalno. Hilfe.

Link to comment
kontam da ni adsl ni kabl ne mozes da uzmes na par meseci.
ADSL možeš bez problema, ali korindjar nema telefon, pa ni varijantu za ADSL... :( Edited by historian
Link to comment
Seagate Goflex externi HDD, formatiran na Macu pa napakovan fajlovima, ne mogu da ga otvorim na PC pa da jebe oca (probao na više kompjutera, svuđe isto). Ubodem ga u USB port, uopšte se ne pojavljuje među devices & storage (dakle, nit je D, nit E nit F, nit G...), al u device manageru veli da je tu i da radi normalno. Hilfe.
pa ne bi smelo da ima veze to sto je formatiran na budjavom meku.
Ako je formatiran kao "MAC OS X Extended", neće Windoze da ga vidi.Probaj MacDrive
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...