Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Na upit našao ovohttp://blog.winamp.com/2009/08/24/automatic-volume-leveling-in-winamp-with-replay-gain/mislim da mi je kolega hvalio AIMP2 kao plejer koji ovo sam radi (ali mora da se uključi?)a sećam se da sam davno, davno, dok sam slušao muziku imao neki plug in za winamp koji se morao krekovati i koji je isto to radio u letu bez ikakvog skeniranja pesama... ali se ne sećam uopšte kako se zvao (Ali znam da je postojala verzija i za medija plejer...)

Link to comment

koji mejlako je outlook express ... pa lako je u principu...a nije u principu teško ni drugojačiji... svaki program ima nekakvu export funkciju a kod outlooka je lepo to što on to u svojim krnjavim bazama na jednom mestu drži...Sve lepo objašnjeno - http://support.microsoft.com/kb/270670a za gromticu imaš MozBackup programčeinače Najbolje je štampati ih, to sam empirijski ustanovio.

Link to comment
Tek sam ga sad ošacovao. Pa, biće to 1 strma kriva učenja. :D
Ne znam za šta ti treba, ja ga koristim baš za crop/merge video fajlova, izdvajanje audio sekvenci, brzi export frejmova kada hoću da napravim animirani gif i slične minutne operacije, pa slobodno pitaj kada negde zapneš ili prostudiraj relevantne sekcije odavde ako si n00b za video editing. Nikada mi nije bagovao ili brljao po izlazu, ne bih preporučivao da ne znam da je stvar poprilično stabilna. :mellow:
Link to comment
kako se bekapuje mejl u lakim koracima?drugovi iz IT hoce da me migriraju na clouds, a ja njima ne verujem da mi nece pogubiti moju memorabiliju.
Ako imas XP i Outlook express onda desni klik na INBOX i nadjes putanju (c:\Documents and Settings\korisnicko_ime\Local Settings\Application Data\Identities a adress book je c:\Documents and Settings\korisnicko_ime\Application Data\Microsoft\Address Book\tu se nalazi mail u OE, u fajlu *.dbx Mozes da radis i search na C disku sa *.dbx i dobices isto to. Ali ako imas vise mailova na tom kompu (ti i jos neko) onda moras da vidis sta je tvoje.Ako imas MICROSOFT OFFICE OUTLOOK onda ista putanja samo app. data/microsoft/outlook i tu imas pst fajl koji se zove Outlook. Ako je u Office outlooku onda imas 1 fajl, a ako je u OE onda imas pojedinacne fajlove(inbox, sent...)U Win7 nema OE tako da je putanja C:\Users\korisnicko_ime\AppData\Local\Microsoft\Outlook\Outlook.pst.Verujem da ces se snaci i na vreme bekapovati :D Edited by Milosh76
Link to comment
u bg sam, imam laptop, nemam kablovsku, nemam telefon, tako da mi je wireless jedina opcija za internet. da li ima neka mreža koja pokriva centar bga ili ceo bg kojoj bih mogao platiti ~1500 RSD za 1,5 Mbps protoka?
L :lol: O :lol: L
Link to comment
Bacio sam pogled ponovo na ruter i nema nikakvih vidljivih blokada sajta ili portova. Čak sam juče uradio i fabrički reset rutera i opet se isto ponaša. Što se instaliranog softvera tiče, u pitanju je com_flexicontact_5.09.zip, Joomla modul za brzi kontakt sa sajta. Nemam ovde nijedan drugi ruter da probam, ali nešto mislim da će bilo koji drugi proraditi kako treba, čim ovaj isti računar radi na kancelarijskoj mreži bez problema.
Novi ruter nabavljen i instaliran - problema više nema. Ako nekad neko sazna o čemu je moglo da se radi, biću zahvalan za informaciju.
Link to comment
imam laptop, nemam kablovsku, nemam telefon, tako da mi je wireless jedina opcija
Za oba* pomenuta wireless provajdera ti treba i oprema (antena, router), ne kačiš se wireless karticom iz laptopa... :( * za avcom sigurno, a za artcommunication 99%
Telenor Pripejd Internet paket koji sadrži USB modem, SIM karticu i promociju možeš kupiti za 2.990 din sa PDV-om. U okviru Telenor Pripejd Internet paketa dobićeš USB modem i pripejd internet karticu sa 4GB besplatnog saobraćaja, koje možeš iskoristiti u roku od 2 meseca (60 dana) od dana aktivacije paketa. Ukoliko besplatan saobraćaj potrošiš pre isteka 60 dana, moći ćeš da nastaviš pretraživanje internetom neograničeno bez dodatne naknade, ali po smanjenoj brzini protoka ili da se dopuniš nekom od internet dopuna i time ponovo povećaš brzinu.
Neograničeni prepaid internet paket po ceni od 2490 dinaraIzaberi novi Vip Internet paket koji uključuje: USB modem SIM karticu i neograničeno surfovanje prva dva mesecaNakon što ti istekne početni paket jednostavno dopuni svoj prepaid internet kredit putem elektronske dopune ili na bilo kom Vip prodajnom mestu i nastavi da surfuješ za samo 1 din/MB.
Paket Prepaid mobilni NetMTS paket Prepaid mobilni Net sadrži modem i data SIM karticu sa 4 GB inicijalnog kredita za prenos podataka koje možete da iskoristite 60 dana od aktivacije paketa. Cena paketa je 2.999 dinara.
Mislim da ti VIP završava posao... Edited by historian
Link to comment
:( tužan samje l' valjaju ovi?http://artcommunication.rs/cenovnik-usluga/1.5 za 1000 RSD
vidi jel te vata kbcnet, ja sam dosta zadovoljan, i cijene su vrlo pristojne
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...