Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

skener stari, hp2300c, do pre par dana sljakao, sad ne radi ni na jednom kompu.iz kontrol panela ga vidi normalno, probam na trablsut, i nista ne otkriva. imal ko ideju kako da provalim jel do skenera?sacam u rebusu, gledam kako po netu ljudi zale da nema drajvera za ovaj model za win7. i fakat i nema. al meni je nesto sam instalirao kad sam ga prvi put ubo, kao i malocas kad sam obrisao drajver, pa ponovo ukljucio skener. i radio je do skoro zivota mi.kako to?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Probaj sa drajverom za Vistu. Nije se jednom desilo da s tim drajverom uređaj fercera bez problema na Sedmici. Obrati pažnju na 32 i 64-bitne verzije drajvera.

Edited by rugievithus
Link to comment

Pa i meni liči na nešto hardverski, možda čisto zaglupljivanje.Vidi i da li ima i nekih nedovršenih poslova (Printers and Faxes pa desni klik na printer i Open).

Link to comment

ma jok, bas nista. plus ovaj drugi komp nisam palio sto god, ni na njemu nece.elem, skino neki scanitto pro, softver za skenanje, i kad pokusam izbaci poruku:

Link to comment

djoko, sve probo.svetli i vidi ga komp, no to je sve od znakova zivota.cudno mi je i sto kad pretisnem sortkat baton za brzo skeniranje, pre se tu pojavljivala lista programa kojim se skenira, sad se pojavi prazan prozor. nemam pojma ima li to veze. simptomaticno je sto se to desava na oba kompa, pa kontam da je verovatno do skenera. nije ni mlad, bratbratu sedam, osam god. il je neki vindous apdejt ucinio da ne moze vise na sedmici da se rabi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...