Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sad je 2,8 Mb, treba mi 800 Kb max.Ne :(
Mislim da puni Adobe Acrobat paket (ne Reader) ima razne opcije za smanjivanje fajla. Ne znam da li tome imas pristup.Ako ne, jedino sto mi pada na pamet je da prevedes postojeci dokument u OCR tekst. Nisam to odavno radio, mozda neko drugi ume da preporuci dobru besplatnu aplikaciju. Ima izgleda neki servis na Googleu (vidi ovde).
Link to comment
Video sam to, CTale, ali u principu ne preporucujem ono sto nisam sam proverio.
Meni je odradio posao, i to valjano (odabrao sam Croatian za tekst koji je bio na skeniranoj tabeli)2. varijanta je da odštampa taj veliki PDF i da ga ponovo skenira.
Link to comment
Ali ne vredi mi da ga konvertujem, zato sto mi treba u pdf-u, samo pdf mogu da uploadujem. Ili rtf. WTF is rtf??
Nije ti to problem, iz Worda rtf (rich text format) mozes da snimis kao PDF.(Ovo sto bi ti OCR odradio je konverzija iz PDF-a u PDF, samo sto je prvi baziran na image fajlovima, a drugi na tekstu. Bice ti to lakse nego da skeniras odstampani fajl, jer se bojim da bi ti rezultat opet bio veci od 800kb). Edited by Indy
Link to comment
To cu izgleda morati..Hvala svima anyway!
probaj da odstampas taj pdf sa nekim od onih pdf printera. verovatno postoji neki koji ima nek podesavanja za velicinu fajla.
Link to comment
probaj da odstampas taj pdf sa nekim od onih pdf printera. verovatno postoji neki koji ima nek podesavanja za velicinu fajla.
Ne veličinu fajla, nego parametre - može da podesi pdf printer u koliko dpi štampa, da li radi boju, da li embeduje fontove itd.
Link to comment
Srednji od pet brojeva u url-u slike je profile ID naloga koji je okačio sliku.
Ili treći otpozadi.
au jebote, ništa ne kapiramdaj primer...slike sa fejsa...384457_259362377462571_100001664322720_657046_637299399_n.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...