Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Razmisljao sam o seagate barakuda 320gb 7200rpm 16mb 3.5". Koja je razlika izmedju 16mb i 8mb, da li se to uopste primecuje i kada?
što više to bolje mada sve zavisi šta radiš na compu...Ako si neki standradni korisnik mislim da nećeš uočiti razliku, no ako radiš s nečim što stalno drlja po disku, traži nešto, učitava i sl onda da...
Link to comment

manirom iskusne svinje prosuo jogurt po tastaturi.nakon ciscenja, pritisak na space bar mi otvara explorer.cenim da sam pritisnuo nesto sto je aktiviralo shortcutovanje.restart nije pomogao.

Link to comment
manirom iskusne svinje prosuo jogurt po tastaturi.nakon ciscenja, pritisak na space bar mi otvara explorer.cenim da sam pritisnuo nesto sto je aktiviralo shortcutovanje.restart nije pomogao.
Hm... Teško da bi mogao nečemu dodati shortcut samo sa space... Da nemaš neku multifunkcionalnu tastaturu, ono sa desetak tastera koji mogu da otvore explorer, outlook, media player i sl...?
Link to comment

Pitanje u vezi štampanja.Treba da odštampam neku knjigu koja je u pdf formatu i hteo bih da imam dve stranice knjige na jednoj strani lista.Ne znam kako da ovo postignem ako hocu da štampam dvostrano. Da li moze nekako da se podesi da se stampa npr. 1-2 pa 5-6, pa 9-10 itd. ? Da li ima neki dodatni softwear za to?

Link to comment
Hm... Teško da bi mogao nečemu dodati shortcut samo sa space... Da nemaš neku multifunkcionalnu tastaturu, ono sa desetak tastera koji mogu da otvore explorer, outlook, media player i sl...?
imam.sa 'end' mi sada obara windows... <_<
Link to comment
imam.sa 'end' mi sada obara windows... <_<
što će reći da ti je tastatura pobrljavila pa kad stisneš 1 taster ona šalje signal kao da je u pitanju neka druga tipka.Kontakti... Ili detaljno pranje i sušenje ili nova...
Link to comment

Aaaaaaaaaah!!!! Nestala mi databaza!!!!!! Ima je u "recently opened" a nema je u stvarnosti...Napravljena i poslednji put vidjena juce popodne...Aaaaaaah!!!Da je nisam greskom izbrisala? Kako ide povracaj sadrzaja ispraznjenog recycle bina? Aaaaah, upomoc!!!!!!E, da: hvala :).

Link to comment
Aaaaaaaaaah!!!! Nestala mi databaza!!!!!! Ima je u "recently opened" a nema je u stvarnosti...Napravljena i poslednji put vidjena juce popodne...Aaaaaaah!!!Da je nisam greskom izbrisala? Kako ide povracaj sadrzaja ispraznjenog recycle bina? Aaaaah, upomoc!!!!!!E, da: hvala :).
Mislim da ne mozes bez nekog posebnog software-a...edit: A da je nisi negde muvnula? Verovatno vec jesi, ali neki search...? Edited by wall
Link to comment
Mislim da ne mozes bez nekog posebnog software-a...edit: A da je nisi negde muvnula? Verovatno vec jesi, ali neki search...?
Nema... :(Ma ne mogu vise...mislicu o tome kad prodje vikend...
Link to comment

Uzeo sam hard [spomenuti seagate], instalirao windowsXP, ali iz nekog razloga self-extracting fajlovi koji su skinuti na c: [na kojoj je xp] particiji nece da se otvore ["cannot open errors encountered], vec moram da ih kopiram na d: particiju i tada se otvaraju bez problema. U cemu je fora?Druga stvar, avg mi prijavljuje da imam trojanca backdoor.generic9.leb - fajl msnnmaneger.exe u system32 folderu, a ja sam bukvalno isao samo na avgov sajt. Da li je moguce da sam ga dobio u onih 20ak minuta skidanja avg-a?

Link to comment
Treba da odštampam neku knjigu koja je u pdf formatu i hteo bih da imam dve stranice knjige na jednoj strani lista.
Ако сам добро разумела, хоћеш 4 странице књиге на једном листу? Као што раде у фотокопирницама кад копирају књигу? За то ти треба програм Fineprint.
Link to comment

Hvala.Ranije sam imao taj program, ali nisam video tu opciju. I sad sam je jedva nasao. Jos se mucim da podesim kako treba , ali provalicu.

Link to comment
Uzeo sam hard [spomenuti seagate], instalirao windowsXP, ali iz nekog razloga self-extracting fajlovi koji su skinuti na c: [na kojoj je xp] particiji nece da se otvore ["cannot open errors encountered], vec moram da ih kopiram na d: particiju i tada se otvaraju bez problema. U cemu je fora?
Meni liči da ti C: particija nije pod NTFS-om a da su ti ti self-extracting fajlovi kada se raspakuju malo poveliki?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...