Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li ima nekih preporuka za 24 inchni LCD LED monitor, tipa 200 eu (ne vise, a moze manje)... generalno, ako neko ima dobra iskustva, nek podeli. Hocu da gledam fotke kako bob zapoveda, znaci da ima kontrast da valja, duboke crne, itd. Gledam neki View Sonic VA2448m, za sad... Sta velite?

Edited by Indy
Link to comment
1) Da li neko moze da mi preporuci video editing software. Razmisljam o Cyberlink PowerDirector, ali da pitam prvo.
Nesto kao iMovie, ali za PC.
Ako tražiš nešto baš jednostavno kao taj iMovie, skini Avidemux, džaba je i liči.
Link to comment
Dobra ideja HDMI, mada to moj stari laptop nema (ali za buducnost). Mada ima View Sonic sa HDMI za manje para od Samsunga. Sto moze da bude bitno posto se zanosim da odmah uzmem 2 komada (zasta ce mi naravno trebati i drugi PC, tako da je to na dugom stapu...)
Ako tražiš nešto baš jednostavno kao taj iMovie, skini Avidemux, džaba je i liči.
Skinucu to pa cu da vidim, kad je vec dz.Hvala x 2 :)
Link to comment

Izgleda dobro. Jedino sto me cudi je da je U2412M (znaci, trebalo bi da je to skoro isto [?], ali 24 incha) skoro duplo skuplji. Ali i 23" primamljivo izgleda, posebno u duplikatu cool.gif (mada je trenutno na snizenju koje vazi samo za 1 komad... al' nema veze, i onako nemam nasta da prikacim 2).monitor-dell-u2312hm-overview1.jpg

Link to comment
Dobra ideja HDMI, mada to moj stari laptop nema (ali za buducnost). Mada ima View Sonic sa HDMI za manje para od Samsunga. Sto moze da bude bitno posto se zanosim da odmah uzmem 2 komada (zasta ce mi naravno trebati i drugi PC, tako da je to na dugom stapu...)
Definitivno bih gledao da ima hdmi, monitor nije od komponenti koje se menjaju svaki čas, naprotiv, verovatno je komponenta koja će najduže da traje, tako da treba misliti i par godina unapred :)
Link to comment
oba koriste e-ips panel lg-ja, ips glow je aizbežan, refleksije svetla nema zbog antirefl. premaza ali zato je prisutan "frosting" efekat Test: Dell Ultrasharp U2412M slika govori više od hiljadu rečida ubacim i starijeg brata da se vidi da je ista situacija i kod njegana šarenim pozadinama je to naravno manje primetno
Izgleda dobro. Jedino sto me cudi je da je U2412M (znaci, trebalo bi da je to skoro isto [?], ali 24 incha) skoro duplo skuplji. Ali i 23" primamljivo izgleda, posebno u duplikatu cool.gif (mada je trenutno na snizenju koje vazi samo za 1 komad... al' nema veze, i onako nemam nasta da prikacim 2).monitor-dell-u2312hm-overview1.jpg
ovde je ovaj veci mnooogo jeftiniji, i svi vicu da je najkupovina. suma sumarum, jeli ovo bestbaj? 24 za 230 evra.i glupo pitanje, al da li manje umara oci ips panel od obicnog, tj tn? Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...