Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

hvala, to je bilo. resetovao sam sve po kuci vise puta i proradilo je.i sve sam uradio do kraja da bi se suocio sa novim problemom. ruter ima svoje ime i WPA2 password koji ne zavise od moje volje. nit me je sta pitao, nit sam mu sta rekao.mreza sa drugog rutera je bila otvorena u zadnjoj inkarnaciji a pre toga je bila zatvorena, probao sam da nije nekako povukao i te passworde, nije.bem ti glupu spravu!

Link to comment
Ček, sad si kablom bocnut u E1000? Jel' možeš da priđeš setupu na 192.168.1.1?User ostaviš prazno, pass je admin, namestiš wpa2 i ssid i teraš...
sad nisam, vratio sam stari ruterali radio sledece:prisao setupu, otisao na onu stranu gde radis MAC assign to PC, to uradio i onda sta dalje? nikakva dalja podesavanja wpa2 i ssid mi se nisu trazila, meni se vec tu pojavio wireless kome sam mogao da pristupim dok nisam restartovao racunar kada me je pitao za wpa2 pass?
Link to comment
napravila sam nalog ovde http://www.echosign.com/i sada ga više neću...gde da stisnem za undo? :unsure:
If your personal information changes, you may update or correct your account information at any time at the Account page. If you wish to terminate your account, you may also delete or deactivate your account at the Account page. However, residual copies of your account information may remain on our systems even after you delete personal information or deactivate your account.
Edited by historian
Link to comment
Imaš u Wireless/Basic wireless izbor između Manual i WiFi protected, ako staviš manual, moći ćeš da upišeš SSID.U Wireless > Wireless Security podešavaš mod i password.Edit: default password bi trebalo da je password :P Edited by historian
Link to comment
Imaš u Wireless/Basic wireless izbor između Manual i WiFi protected, ako staviš manual, moći ćeš da upišeš SSID.U Wireless > Wireless Security podešavaš mod i password.Edit: default password bi trebalo da je password :P
aaaa dobro, taj edit vadi stvar:)sace probamefala fala onoliko
Link to comment

treba mi preporuka za neki program koji radi data recovery, naterali me da obrišem neke slike generalštaba pa bih da ih nekako vratim (i razdelim širom neta :isuse: )nisam slikala ništa posle brisanja

Edited by funk soul sister
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...