Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pokrenuo tree size i nasao mi neki deo pod nazivom files koji ima 7gb. u njemu ima neki pagefile.sys od 4 gb? Sta da radim sa tim jel to celo mogu da obrisem ili sta?
Neka aplikacija ti verovatno arhivira History.PeerGuardian, recimo, zna da napravi ogroman file ukoliko omogućiš čuvanje History.Probaj prvo da pronađeš šta ti je napravilo toliki file. Možda ne može ni da se obriše ukoliko se prvo ne reši iz te aplikacije.
Link to comment
ubio nekako USB ulaz sa prednje strane kompa :(sad nemam uopste F:\ima li ikakvog nacina da to popravim?
Ako je mehanički kvar, znači sam ulaz ili kontakt sa kablićem, onda može uz malo majstorisanja. Ako je crkao taj usb kontroler na ploči, onda ništa.Idealno bi bilo da možeš od nekog da pozajmiš kablić sa portom da probaš, ali je to uglavnom deo kućišta. Ima ponegde tih front usb pločica da se kupe, ali ne znam da li bi ti se uklopile u kućište.@MoćaProveri da li imaš takav isti pagefile u rootu C particije. Isti je naziv i Windowsove virtuelne memorije, možda si je samo slučajno kopirao.
Link to comment

e vidis, sad cu da ubodem foto aparat u taj usb, nije mi ni palo na pamet.a i stik radi na lap-topu, nije sjeban, to me zbunilo...edit: ulaz radi, a stik i dalje nece :(

Edited by aram
Link to comment

Ubodi stick, idi u Device Manager, tamo bi trebalo da se pojavi taj USB FLASH sa žutim trouglićem, obriši ga iz Device Managera, rifrešuj. Trebalo bi da ga ponovo nađe kako treba i instalira drajver.

Link to comment

Drugovi moji, imam pitanje. Roditelji su se nakacili na kablovski internet kod IKOM-a od pre nekog meseca, a meni treba vajerles. Sta da kupim od uredjaja da bih to postigla? :)

Link to comment
Drugovi moji, imam pitanje. Roditelji su se nakacili na kablovski internet kod IKOM-a od pre nekog meseca, a meni treba vajerles. Sta da kupim od uredjaja da bih to postigla? :)
Treba ti wireless router. Još malo pa bilo koji.Ako samo tebi treba wireless, a imaš wireless karticu na kompu, onda je router sve što ti treba.edit: može i TP-LINK TL-WR543G Edited by CTale
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...