Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

hmm, te detalje ne znam; cenim da kada bih to pazario da dugo-DUGO vremena ne bih razmišljao o računarima;Sad sam na nekom mašini sastavljenoj 2008 godine (dual core 2,2MHz+4gb memorije) i do sada nisam razmišaljo o zameni ili tako nečemu...

Link to comment

Da li neko zna kako da sastavim ona mkv sranja u kojima dolaze filmovi? Ono, mkv.001, mkv.002 itd. Skinuo sam onaj mkvmerge i uopšte neće da odradi posao, izbacuje neke Error-e. :frust:

Link to comment

Ne znam, sve mi je izgledalo legit. Probao sam tako 2 filma. Kad dodam mkv.00x pakete u program, on izbacuje poruke da je nepravilan broj frames per second, ili tako nešto bez veze (čime se nisam bavio, niti imam nameru... to je suviše komplikacije za sat i po zabave).

Link to comment

Isto možeš izvesti sa win tj. total commander-om. Stavi sve fajlove u isti folder, nadji .001 udari 2x enter i sam će se otpakovati.Inače se otvara sa hjsplitom.Ako izbaci crc failed u toku otpakivanja, znači da imaš jedan (ili više) feleričnih. Skini taj jedan opet pa ako ni tad neće, diži ruke od toga :)

Link to comment
Zar se to ne radi sa WinRAR-om?ili probaj sa HJSplit-om.
Nece WinRar ni da bekne. A ovo drugo cu da probam, hvala svima na savetima. Hoce zena da gleda Lovca na jelene, pa 'ajde reko' da bude neke vajde od mene. :DEDIT. Hvala, Total Commander rula! Edited by Indy
Link to comment

Ocu duzmem neki terabajtni HD, a koliko ih vidim po prodavnicama svi su sa SATA3 interfejsom, a ja imam samo SATA2 na ploci. Sad glupo pitanje - oce to moci da radi ili moram da menjam/upgrejdujem plocu / kupujem 4 HD po 250GB?

Link to comment

SATA 3 je irelevantan za magnetne diskove, oni ne mogu popuniti ni SATA 2 interfejs, tako da ti je svejedno. SATA 3 je za SSDove, ovo kod tvoga je marketinški trik, a koliko ja znam, kompatibilnost unatrag je zagarantirana.Npr., na mojem ASUSu diskovi su ukopčani u SATA3 portove ali su se sa matičnom dogovorili da se čuju SATA 2 brzinom. Kapiš?

Link to comment

Dajte nesto za brisanje krsa iz sistema. Na sistemskoj particij gde mi je Win7 i program tj Igre od 84GB slobodno samo 17 a gde ostisli silni gigabajti neam pojma. CC Cleaner obrisao nesto sitno vezano za net.

Link to comment

Probaj TuneUp Utilities, ima dosta opcija za čišćenje i oživljavanje kompa(ispašće da sam njihov prodajni menadžer koliko ga hvalim, ali super je program, i zaista pomaže, i zbog njega moja žena više ne hrče)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...