Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

1) je li MikroTik?2) je li kabl minimum CAT5e?3) je li kabl bio u kesici?
4) Jel' fabrički pačovan™?5) Crtež konfiguracije, pa da vidimo kako to izgleda, do tada ništa...
Link to comment

Instalirao danas Windows 7 na nekom Lenovo laptopu i ne mogu da podesim odgovarajuću rezoluciju. Prosto, postoje samo dve opcije 1280 x 960 i 800 x 600. Instaliran je i ceo paket drajvera koji su bili na fabričkom disku. Laptop je samo na kratko bio kod mene i nisam imao vremena da se detaljnije pozabavim problemom. Ima li neko ideju u čemu je stvar?

Edited by mr@ki
Link to comment
Instalirao danas Windows 7 na nekom Lenovo laptopu i ne mogu da podesim odgovarajuću rezoluciju. Prosto, postoje samo dve opcije 1280 x 960 i 800 x 600. Instaliran je i ceo paket drajvera koji su bili na fabričkom disku. Laptop je samo na kratko bio kod mene i nisam imao vremena da se detaljnije pozabavim problemom. Ima li neko ideju u čemu je stvar?
Prvo najnovije drajvere skini...Prikazuje samo "preporučene" rezolucije. Malo glupavo, al ajde, to je "idiot friendly" orijentisan os.Mislim da možeš u Control panelu da podesiš: Display> Select resolution> Advanced settings> Adapter> List all modes. Edited by S.L.
Link to comment
Prvo najnovije drajvere skini...Prikazuje samo "preporučene" rezolucije. Malo glupavo, al ajde, to je "idiot friendly" orijentisan os.Mislim da možeš u Control panelu da podesiš: Display> Select resolution> Advanced settings> Adapter> List all modes.
Bio sam i tu, nije bilo odgovarajuće rezolucije, samo ove pomenute i neko još slabije u verziji od 16 i 32 bit-a.Laptop nije moj, i nije mi sad ovde tako da ne mogu ništa da učinim. Mogu da preporučim vlasnici da skine najnovije drajvere (ali teško da će se ona snaći s tim), ili da eventualno nekom drugom prilikom to sam uradim... Edited by mr@ki
Link to comment
igram warcraft preko garene. na jednom kompu vidim sve servere i svi vidi mene kad napravim server, dok na laptopu vidim samo poneki i mene vidi retko ko. iskljucio sam firewall ali nije to. sta da radim?
resio sam problem...
prodao si laptop ?
Link to comment
Dobar ti je i taj ja trosim ovom3bjj.jpgsajt zastupnikaE sad ovaj je malo prosiren, ima A/V ulaz pa sam ja i dosta kolega koristio da VHS prebacim na digitaliju ;).I u njega mozes da stavis HD, mada radi i bez njega...
koliki mu je taj hard?
Link to comment
koliki mu je taj hard?
Koliki kupis ;) Ne dolazi sa njim inace ide onaj veliki 3.5 SATAevo ti specs sa sajtal8bJul.jpg Edited by Frank Pembleton
Link to comment

imam neku ponudu, da pazarim procesor i7+12gb memorije+ploču koja to sve podržava za cca 350 eura.Jedni kažu uzmi i ne razmišljaj - super ćeš proćidrugi kažu to je standard!šta kaže forum?

Link to comment
imam neku ponudu, da pazarim procesor i7+12gb memorije+ploču koja to sve podržava za cca 350 eura.Jedni kažu uzmi i ne razmišljaj - super ćeš proćidrugi kažu to je standard!šta kaže forum?
Koji i7(2600K, 2600 ili 870)?i7-260K je oko 250-300€, (zavisi gde uzimaš) memorija ti je oko 60-70€, pa ti ploča izađe đaba...i7-2600 je malo jeftiniji, za oko 20€...i7-870 je oko 200€, pa bi ti onda ovo što dobijaš bilo baš ta cifra...Edit: Ili je i7-950(što mi logično zvuči kad vidim 12GB memorije), onda ti je opet skoro pa to, malo uštediš... Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...