Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sve gledam imamo li topik o mp3 plejerima, pa ne nađoh, ako postoji neka Gotivac prebaci...Drugarica traži preporuku za plejer s kojim da zameni iPod nano, a da u pitanju nije Apple produkt, već nešto direktno kompatibilno sa Windowsom bez većih zajebancija, i nešto što nikako neće zahtevati ogavni iTunes.Blage veze nemam o mp3 plejerima, pa udrite sa predlozima i preporukama, preneću joj.
Ako joj nije bitno što je mali displej, Sonijevi Vokmeni serije B su dosta dobri. Edited by Garnirung
Link to comment
video streamer, full hd, ubaciš u njega HDD sa filmovima, priključiš na tv i gledaš, što su napredniji imaju više funkcija, tima bežična i ostale zezalice
Player koji izmedju ostalog moze da cita i ove piratske HD filmove sto ih ima na netu (mkv).kasnim, drugi put danas.
Fala ljudi, to deluje jaaako zanimljivo. Imam 16:9 tv sa HDMI ulazom, to bi značilo da nešto što skinem s neta a u tom je formatu, mogu preko tog sokoćala da gledam na tv-u u boljoj rezoluciji nego što je ova "klasična" u kojoj se emituje tv program? Jel tako?
Link to comment
western_digital_wd_tv_live.jpgsta valja od ovih sokocala, a da se nude kod nas?Slika je vise prilozena kao ilustracija posto ne znam kako se uredjaj zove
Dobar ti je i taj ja trosim ovom3bjj.jpgsajt zastupnikaE sad ovaj je malo prosiren, ima A/V ulaz pa sam ja i dosta kolega koristio da VHS prebacim na digitaliju ;).I u njega mozes da stavis HD, mada radi i bez njega...
Link to comment

@ DankanTako nekako. Sa ovim mozes da pustas one filmove sto na netu imaju 720p(1080p).BluRay.x264 ili nesto slicno u nazivu i oni ce na tvom TVu izgledati lepse od obicnih kanala.

Edited by ExicPL
Link to comment
video streamer, full hd, ubaciš u njega HDD sa filmovima, priključiš na tv i gledaš, što su napredniji imaju više funkcija, tima bežična i ostale zezalice
sviđa mi se ovo. uglavnom gledam filmove tako što spojim laptop sa tv-om preko HDMI kabla ali ovo mi je baš nekako eleganci rešenje :)
Link to comment

Kolike su šanse da ćete jednog istog jutra imati problem sa1) provajderom2) mrežnim switchom3) lokalnom mrežnom karticom?Dosta visoke, izgleda.Jutros dođem, nema weba. Pogledam na serveru (uključen direktno u modem), nema ni tamo. Čačkam oko modema, resetujem, sve zelene lampice trepere, resetujem ponovo, ma ništa. Nakon 15 minuta odlučim se za pussy option (zovem provajdera), ma kako sam dobio vezu, indikator "Connected" iskoči. Proverim, dobijam sajtove na serveru. Hura!Na mojoj mašini ništa. Pogledam, port na switchu baš ne izgleda zdrave zelene boje. Utaknem ga u drugi, on malo razmišlja, pa se promeni u zeleno.Na mojoj mašini opet ništa. Ne radi ping, ipconfig je dosta kratak, niš se ne vidi. Tu već pogledah u Device Manageru, network cardu se sjebali drajveri načisto.Eto ti ga na.Al zato kad igram loto, ne ubodem ni dva broja.

Link to comment

Ne razumeš, gotivac je lokalni zastupnik neke strane kompanije koja je produživač istih. Pa te sad kao iskusni prodavac navlači standardnom šibicarskom forom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...