Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ima li još ko frku sa Loopia mail serverima od juče/jutros?
Ovo postaje ozbiljan problem, ušli u treći dan.Šta se preporučuje kao eventualna stabilna alternativa (selidba domena)?
Link to comment
toliko informaticara na forumu a niko da mi pomogne. nabijem vas na peniz kolektivno. <_<
Sad ćeš tek dobiti pomoć kad si tako lepo zamolio :P Elem, kako se kačiš na mrežu/net s tim laptopom? Jel preko kabla ili wireless? Ako je wireless, probaj se nakačiti preko kabla/vidi jel onda ima neke razlike :)
Link to comment
Ovo postaje ozbiljan problem, ušli u treći dan.Šta se preporučuje kao eventualna stabilna alternativa (selidba domena)?
Probaj sa dreamwebhosting, drzim tamo jedno 5 sajtova zadnjih 4 godine, zasad nisam imao problema. Korisnicka podrska je raspoloziva maltene 24/7, jako brzi, predusretljivi. Paketi su im ok u odnosu na konkurenciju
Link to comment
Probaj sa dreamwebhosting, drzim tamo jedno 5 sajtova zadnjih 4 godine, zasad nisam imao problema. Korisnicka podrska je raspoloziva maltene 24/7, jako brzi, predusretljivi. Paketi su im ok u odnosu na konkurenciju
Ok, hvala ti.Zvao sam ih da nam pošalju ponudu (i dalje se ovde mora tako). Kod Loopie imamo hosting već skoro 10 godina, ali sve češće se dešava da imaju neki problem.
Link to comment

Sve gledam imamo li topik o mp3 plejerima, pa ne nađoh, ako postoji neka Gotivac prebaci...Drugarica traži preporuku za plejer s kojim da zameni iPod nano, a da u pitanju nije Apple produkt, već nešto direktno kompatibilno sa Windowsom bez većih zajebancija, i nešto što nikako neće zahtevati ogavni iTunes.Blage veze nemam o mp3 plejerima, pa udrite sa predlozima i preporukama, preneću joj.

Link to comment

ako ces direktno kompatibilno sa windowsom, onda Microsoft Zune. Odlicni su i Sansa plejeri.Mada ne znam zasto prosto ne uzme neki od mobilnih telefona koji ima dobar zvuk, neki SonyEricson ili Nokiu + memorijsku karticu i to je to.

Link to comment
western_digital_wd_tv_live.jpgsta valja od ovih sokocala, a da se nude kod nas?Slika je vise prilozena kao ilustracija posto ne znam kako se uredjaj zove
yep, kupio ja kao poklon familiji par komada sličnih WD, radi solidnoposle zavisi na šta bi ti to kačio (TV, PC ekran), kolika je rezolucija itd.gledaj da se specifikacije poklope sa onim što imaš, na primer HDMI 1080p ako imaš HD TV, priključak za pojačalo ako imaš itd.i da podržava što više formata (divx, mkv, avi, dts, dd itd.)
Link to comment
sta valja od ovih sokocala, a da se nude kod nas?Slika je vise prilozena kao ilustracija posto ne znam kako se uredjaj zove
zavisi koliko si spreman da izdvojiš, možeš da kupiš WD tv live za jedno 12 hiljada dinara valjda koji može da se umreži sa kompom, a verzija od 1tb veličine dvd plejera je oko 30 hiljada. Ja imam staru verziju na koju se samo kači HDD i zadovoljan sam. Edited by Kelt
Link to comment
western_digital_wd_tv_live.jpgsta valja od ovih sokocala, a da se nude kod nas?Slika je vise prilozena kao ilustracija posto ne znam kako se uredjaj zove
Ajde malo za nas neprosvećene, šta je ovo i čemu služi?
Link to comment

video streamer, full hd, ubaciš u njega HDD sa filmovima, priključiš na tv i gledaš, što su napredniji imaju više funkcija, tima bežična i ostale zezalice

Link to comment

Na Skype-u uredno vidim ljude, čujem, kucam... ali oni mene ne mogu da vide. Ovo dole je objašnjenje koje mi je sad izletelo kada sam pokušala da podesim video i ja sad ne znam šta da radim. Dok ovo kuckam, sličice sa desktopa koje nisam sredila ovih dana blinkaju, to jest, čas su slike-čas onaj crveni životinjski logo Irfana :unsure: (IrfanView).Hvala na pomoći ili eventualnom prebacivanju u net jaslice, a ponajviše na odsustvu zafrkavanja :wub:post-1225-1323297865266.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...