Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ahm, još jedno pametno™ pitanje.Zbog prirode posla tokom rada mi je pootvarano desetak prozora u nekoliko browsera i nekoliko progarama u kojima radim.Pitanje je sledeće; postoji li neka aplikacija koja "pamti" šta je sve bilo pootvarano, pa da pre no što završim da joj dam zadatak da "zapamti" šta sam sve koristio, a da zatim nakon što sledeći put uključim komp, jednim klikom pootvara sve ono što je zadnji put bilo otvoreno? Ovako mi treba najmanje 5 minuta da uključim sve što mi treba.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Umesto da uradiš shut down, hiberniši komp. Fizički će biti isključen, a po uključivanju će ti vratiti sve u stanje u kome je bilo u trenutku hibernacije.

Link to comment

Ali se neće "rasčistiti". Tokom rada obično jednom resetujem komp jer se uspori i zaglupi. Rešenje bi moralo da uključuje restart i dizanje od nule.

Link to comment

Pojedini browseri imaju takvu opciju; FF recimo u Tools / Options stavka "When FireFox starts" izabereš "Show my windows and tabs from last time".A programe kao programe možeš da ubaciš u Autostart ako se radi o uvek istima.

Link to comment
igram warcraft preko garene. na jednom kompu vidim sve servere i svi vidi mene kad napravim server, dok na laptopu vidim samo poneki i mene vidi retko ko. iskljucio sam firewall ali nije to. sta da radim?
toliko informaticara na forumu a niko da mi pomogne. nabijem vas na peniz kolektivno. <_<
Link to comment
igram warcraft preko garene. na jednom kompu vidim sve servere i svi vidi mene kad napravim server, dok na laptopu vidim samo poneki i mene vidi retko ko. iskljucio sam firewall ali nije to. sta da radim?
toliko informaticara na forumu a niko da mi pomogne. nabijem vas na peniz kolektivno. <_<
Prosle godine sam imao slican problem. Na istom racunaru L4D1 mi vidi sve servere i prijatelje (& vice versa) a L4D2 tek poneki. Nisam uspeo nista da izguglam, pa sam deinstalirao sranje ... uopste nemam ideju sta bi moglo da bude, do mog softvera/hardvera definitivno nije jer obe igre koriste iste portove ... ako nabasas na neko resenje/objasnjenje sta je posredi, seti se da ga prosledis i ovde
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...