Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja danas video u Tempu Logitechov wireless kombo, tastatura+miš, 1799 dinara. Tastatura je mala, malecka, kao od laptopa, pa ipak zgodna... Da nemam ovu, ne bih razmišljao za te pare. :wub:

Link to comment

ja na desktopu imam tastaturu kupljenu 1998 :D a na PC linuxu u firmi imam jednu koja je bila stara kada sam dosao u firmu, pre vise od 5 godina, tako da je moguce da je starija i od ove :lol:

Link to comment

Uzeo sam novi tv, Sony Bravia full HD itd... Imam usb port, priključim na njega eksterni hard disk, čita divx-e, dvdripove, brripove, pali prevode...Osim jedne stvari - ne može da učita audio zapis kod bluray filmova... Slika je neverovatna, ali zvuka nema. A recimo kod svih drugih formata HD video zapisa, sve radi bez greške. Kontam da to ne može da se reši, al eto čisto da priupitam

Link to comment
Uzeo sam novi tv, Sony Bravia full HD itd... Imam usb port, priključim na njega eksterni hard disk, čita divx-e, dvdripove, brripove, pali prevode...Osim jedne stvari - ne može da učita audio zapis kod bluray filmova... Slika je neverovatna, ali zvuka nema. A recimo kod svih drugih formata HD video zapisa, sve radi bez greške. Kontam da to ne može da se reši, al eto čisto da priupitam
Ako sam dobro shvatio pitanje, probaj sa ovim http://www.videohelp.com/tools/PopCorn-MKV-AudioConverter
Link to comment

Ajde neka neko podseti kako da se trajno onemogući chrome da se automatski apdejtuje. Ne postoji mogućnost u okviru programa da se to uradi automatski.

Link to comment
Ajde neka neko podseti kako da se trajno onemogući chrome da se automatski apdejtuje. Ne postoji mogućnost u okviru programa da se to uradi automatski.
Laki,valjda će ovo biti to(nisam nikad radio :) ):http://www.sitepoint.com/how-to-disable-google-chrome-updates/
Link to comment

Drug me pitao pa prenosim ovde. Mora u spojler, zbog stranih placenika i spijuna.

Jel postoji neki nacin da ona lista domacih kablovskih/IPTV kanala radi preko VLC-a duze od par dana, bez da je ubiju? Mislim da je bilo nesto pre par meseci na sportskom podforumu ali je to ubiveno posle 3-4 dana valjda. Taj drug mi je neki dan poslao otprilike takav isti spisak i takodje je ubiven ekspresno. Kapiram da su velike pare u igri i da se to eliminise cim izadje medju raju ali mozda postoji neki andergraund fazon... ako ima, molio bih da me prosvetlite. IPTV je sranje, hocu malo Sport Klub i jos kojesta.

Link to comment

Daklem, cjalov komp na poslu je riknuo - krene da se podize Win, blue screen i reset. Ja sumnjam da je otisla particija i probao sam HIREN boot CDom da opravim to, medjutim nece da bootuje CD iako ga stavim kao prvog za podizanje sistema. Moguce da je CD plejer takodje otisao.Moje pitanje - ako napravim HIREN USB bootable, hoce li se to podici ako samo ustekam USB u komp prilikom paljenja? Komp je star tipa 5-6 godina, ima neki prastari BIOS, a u njemu kao opcije za podizanje sistema samo HD, CD i Floopy. Moze lise podizati sistem sa USBa bez te opcije u BIOSu?

Link to comment
Moze li se podizati sistem sa USBa bez te opcije u BIOSu?
Jok.'Si probao boot u safe modu?Edit: a flash BIOSa, ako postoji neki noviji za tu ploču? Edited by historian
Link to comment
Ja sumnjam da je otisla particija i probao sam HIREN boot CDom da opravim to, medjutim nece da bootuje CD iako ga stavim kao prvog za podizanje sistema. Moguce da je CD plejer takodje otisao.
Ubaci u CD bilo koju Windows instalaciju da vidiš da li sistem zaista neće da se podigne sa CD-a, usput ćeš (ukoliko se instalacija startuje) videti i u kom stanju je ta particija. Prethodno u BIOS-u pogledaj da li se CD uopšte prijavljuje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...