Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

je l ima jos neko problema sa updateom trial verzije Nod32. v3.0.621.0?
Imao ja... Iako trial verzija stize sa predefinisanim username-om i passwordom s kojim bi bez problema mogao da update-ujes Nod32, vec nakon par update-a (oko 2-3 dana), parametri su izbrisani, ja ih nisam sacuvao i nista od update-a...
Link to comment

Дошло је то велике грешке. Случајно избрисах неколико фајлова из "Ц:\роот"за сада све ради како треба али бринеме шта ће бити када се рестартује рачунар...да ли постоји нека шанса да се то поврати а да не морам да реинсталирам Виндоус?Сређено. Поново покренуо инсталацију Виндовса и сада као ради.

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Jel postoji mogucnost da zaobidjem sifru na rar fajlu?Skinuo sam film i ne mogu da ga otpakujem a lik koji ga je postavio ne javlja se sa sifrom.

Edited by Moca
Link to comment

Ne. Ako ne nadjes sifru, mozes opusteno da obrises to sto si skinuo.Nego, jel moze neko da mi preporuci dobar a jednostavan AVI i VOB splitter/cutter? Guglao sam ali uglavnom su razdvojeni a ja bih jedan program za oba formata (ako to uopste postoji).

Link to comment
Ne. Ako ne nadjes sifru, mozes opusteno da obrises to sto si skinuo.Nego, jel moze neko da mi preporuci dobar a jednostavan AVI i VOB splitter/cutter? Guglao sam ali uglavnom su razdvojeni a ja bih jedan program za oba formata (ako to uopste postoji).
Boilsoft Video Splitter je dobar.
Link to comment
Jel postoji mogucnost da zaobidjem sifru na rar fajlu?Skinuo sam film i ne mogu da ga otpakujem a lik koji ga je postavio ne javlja se sa sifrom.
Postoji, ali nije jednostavan, preciznije, nije brz proces... klasican Brute-Force attack...Probaj sa RAR Password Finder-om ili nekim slicnim alatom...
Link to comment
Instaliraj AnyDVD software. Pokreni ga pre nego što staviš DVD koji hoćeš da kopiraš u drajv. Odmah prilikom stavljanja u drajv AnyDVD mu isključi zaštitu, i možeš da kopiraš punom brzinom.AnyDVD
e super, uspeo sam da kopiram neke zashticene dvdove s ovim shto ranije nisam mogao, hvala :), ali moj prvobitni problem josh nije reshen, a to je nemogucjnost rezanja podataka na 'brze' dvd.pretpostavljam da je hardverski, to jest stari rezach pa ga ovi novi diskovi zbunjuju.edit: kucam jednim prstom , u drugoj ruci batak.jel imash key za anydvd?:) Edited by nisam ja
Link to comment
Ja sam cuo za te password findere/crackere ali nikad nisam cuo da je neko zapravo i uspeo da uradi nesto.
Ja sam jednom davno uz pomoć Pentiuma II razbio šifru koju sam zaboravio na jednom .zip fajlu, šest slova + dva broja. Trajalo je više od deset dana. Par puta je kolega razbijao šifru istom metodom na Access bazi, za nekoliko desetina sati na Pentiumu IV. Dakle, nije nemoguće. Druga je stvar da li se isplati.
Link to comment

prilikom restartovanja neuspešnog naravno <_< pojavilo mi se sledeće obaveštenje services.exe - entry point not foundthe procedure entry point-resetstkoflwcould not be located in the dynamic link library msvcrt.dllšta dalje ?

Link to comment

Imam jedan čudan problem.Znate kako na kućištima postoji usb sa prednje strane? I taj deo ima poklopac koji mora da se pritisne kako bi se otvorio. E, kad ja pritisnem taj poklopac, meni se restartuje računar :blink: . Da, vodim računa da pritisnem ono dugmence za restart. To mi se ne dešava stalno, nego kada računar ostne dugo upaljen (torenti i slično) pa prvi put pritisnem taj poklopac. Kad mi se tako restartuje i posle nekog vremena (kraćeg) ponovo pritisnem taj poklopac, ništa se ne dešava. Znači, samo kada pritisnem poklopac prvi put nakon što je komp uključen duži vremenski period (dan, dva).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...