Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel postoji neki program koji radi na fazon Everesta, ono da u pozadini pokazuje temperaturu procesora, grafike, cuda muda? Moze i neki widget, gadget ili kako se to vec zove, samo da znam kako stoje stvari. Imam Win7 64bitni, AMD X2 procesor i ATI grafiku.
Koju ploču imaš? Ako je npr. Asusova, trebalo da ima da skine (bar je ranije bilo) sa njihovog sajta aplikacija za to što ti treba :)
Link to comment

Osoba X ide na Zlatibor, u neki hotel. Poseduje laptop i zeli da u svojoj hotelskoj sobi ima stalan pristup internetu, bez da mora da ide po internet kafeima ili da bude u tom holu hotela. Kakve sve opcije postoje?

Link to comment
kako najlakse mogu da povezem dva laptopa, da bih sa jednog prebacio gomilu gigabajta na drugi?
Eksterni hard je najbrža opcija, a možeš ih spojiti mrežnim kablom (crosslinked), vajrlesom ili blututom pa umrežiti.
Osoba X ide na Zlatibor, u neki hotel. Poseduje laptop i zeli da u svojoj hotelskoj sobi ima stalan pristup internetu, bez da mora da ide po internet kafeima ili da bude u tom holu hotela. Kakve sve opcije postoje?
USB modem. Kažu da je VIP najpovoljniji, ja imam mts i lepo radi.
Link to comment
mislio sam bez eksternog :) da li je mrezni onaj lan kao za net sto se koristi, ili neki drugaciji? i da li je komplikovano umreziti ih ako ih vajrlesujem?
Sličan, tzv. crosslinked, mada je novim adapterima svejedno (probaj). Nije komplikovano, bitno je da oba budu isti workgroup i da se šerovanim folderima dodeli pun pristup, opet sve zavisi od OS-a. U svakom slučaju, to je beznadežno spora varijanta, brže bi išlo preko USB stika.
Link to comment

danas me definitivno krenulo sa pitanjima... da li neko zna da mi objasni sta znace ona 2 id-a i mac adrese koje vidim kada otvorim adresu bezicnog rutera, i da li je normalno da ih uvek bude 2? na jednom je current status AP-UP, a na drugom STA-ASSOC. za drugo sam skontao da je moj racunar, a sta je prvo?

Link to comment
danas me definitivno krenulo sa pitanjima... da li neko zna da mi objasni sta znace ona 2 id-a i mac adrese koje vidim kada otvorim adresu bezicnog rutera, i da li je normalno da ih uvek bude 2? na jednom je current status AP-UP, a na drugom STA-ASSOC. za drugo sam skontao da je moj racunar, a sta je prvo?
Ruter?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...