Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

otvorio sam snarcov link na temi o aci stojanovicu i zakacio neku opaku viruscinu :isuse: nakon sto se sistem podigne, nema nicega u startu niti desktopa. muljao sam nesto i pokusao sa system restorom, al tuki - nakon sto se restartovao, sistem ne moze da se podigne i izlazi mi "disk boot failure, insert system disk". duduk sam, pa aj mi recite u kolikim sam govnima, da li sam izgubio ono sto sam imao u racunaru(sto mi je poprilicno bitno) i sta bi bilo pozeljno da uradim pre no sto odlucim da ga odnesem u servis

Link to comment
otvorio sam snarcov link na temi o aci stojanovicu i zakacio neku opaku viruscinu :isuse: nakon sto se sistem podigne, nema nicega u startu niti desktopa. muljao sam nesto i pokusao sa system restorom, al tuki - nakon sto se restartovao, sistem ne moze da se podigne i izlazi mi "disk boot failure, insert system disk". duduk sam, pa aj mi recite u kolikim sam govnima, da li sam izgubio ono sto sam imao u racunaru(sto mi je poprilicno bitno) i sta bi bilo pozeljno da uradim pre no sto odlucim da ga odnesem u servis
Nisi izgubio ništa, samo su fajlovi iz nekog razloga sakriveni. Zakači hard disk na neki drugi komp i kopiraj šta ti treba. Inače, i ja sam isto najebao, načestitam se snarcu nove godine baš.
Link to comment

Imam jedno pitanje oko podešavanja W7 aplikacija...Poprilično me iritira konstantno ******* zapitkivanje za baš svaku ***** aplikaciju koju pokrenem, iskače uac box:3UAC.pngJasno mi je čemu služi, ali KADA znam šta tačno pokrećem, postaje neviđeno iritantno svaku put kliktati...Na guglu ne uspevam da izguglam ono što mi treba, a to je:- gde / kako podesiti pojedinačno za aplikacije koje redovno koristim da ne iskače ovaj smarački prozor??Pokušavao sam sa podešavanjima privilegija, ali ne **** ni 2% .

Link to comment
Skype mi nije registrovao uplatu 10 jura, iako mi je poslao notifikaciju da je sve ok a stiglo mi je i Visa obavestenje da je naplaceno angry.gif kome da kukam?
jel ti proknjizili ? Ako si platio viza karticom, iako odmah dobijes obavestenje da su ti skinuli novac, on stoji rezervisan nekoliko dana, tako da mozes da pozoves call centar svoje banke i ponistis uplatu (nikad nisam probao ali trebalo bi da moze, bar za viza virtuon RF banke) ... btw, ja sam kredit za skype uplacivao preko moneybookersa i bilo je sve ok, registruj se tamo, ne kosta nista a moze samo da ti koristi
Link to comment
zaboravila sam kako da narežem .iso fajl u poweriso programu a da ima autoplay opciju :blush:oću probam office 2010..help?
Verovatno si se snašla već. U svakom slučaju, nevezano za PowerIso, uvek možeš da dodaš autorun.inf fajl u image.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...