Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

A kako si pravio, da bude orijentisano za štampu landscape ili portrait? Jel si stavljao dimenzije papira prema dimenzijama uplatnice? Kada odmerim levu marginu 1,5 cm kaže da ne može da štampa tako

Link to comment

Dimenzije papira po dimenziji uplatnice, da, pa sam napravio custom profil za štampanje.Štampač je bio neki Canon laser, gde se vodjice za artiju skupljaju ka sredini i onda na tim malim formatima praktično i nema margina, može da štampa do ivice. Kad je promenjen štampač, on je koverte terao uz desnu ivicu, ne po sredini, i onda sam morao da se jebavam sa marginama...Edit: čini mi se landscape...

Edited by historian
Link to comment

Ja imam HP 1010, on se isto skuplja to po sredini. A jel si ubacivao po širini ili po dužini?Problem mi je kako da nacentriram da upiše baš u kućicu... da li da pravim "table", pa da posle stavim kao invisibile?

Link to comment

Ubacivao po dužini, uža strana ulazi u štampaljku.Pravio sam za svako polje poseban text box, koji se posle, naravno, stavi da je invisible...Kad imaš boxove, njih možeš da mrdaš nezavsno jedan od drugog kad kreneš u fine tuning...E, da: stavio sam u background skeniranu uplatnicu, pa po njoj iscrtao text boxove...

Edited by historian
Link to comment
Ja imam HP 1010, on se isto skuplja to po sredini. A jel si ubacivao po širini ili po dužini?Problem mi je kako da nacentriram da upiše baš u kućicu... da li da pravim "table", pa da posle stavim kao invisibile?
Nabavi matrični i ja ti pošaljem format .txt fajla. :D
Link to comment
E, da: stavio sam u background skeniranu uplatnicu, pa po njoj iscrtao text boxove...
:Hail::lol: Prosto ne mogu da verujem da se niko nije setio da zatraži od Microsfota ili da napravi template za ovako nešto. Ako išta mrzim to je popunjavanje uplatnica.
Nabavi matrični i ja ti pošaljem format .txt fajla. :D
Matrični bi mi bio verovatno najbolja investicija, napravljeni su kao tenkovi, nema šta da se pokvari :mellow:
Link to comment

'The procedure entry point ?init@berkelium@@YAXU?WeakString@_W@1@@Z could not be located in the dynamic link library berkelium.dll'Kako ovo resiti, probao sam na krs nekih nacina datih na netu i nista mi ne uspeva :rant:

Link to comment

Kada sam deinstalirao HP Support Assistant, primetih, u donjem desnom uglu ovo: "Build 7600 This Windows is not genuine". Je l' treba nešto da radim i da li će sve šljakati kao i ranije?

Link to comment
Kada sam deinstalirao HP Support Assistant, primetih, u donjem desnom uglu ovo: "Build 7600 This Windows is not genuine". Je l' treba nešto da radim i da li će sve šljakati kao i ranije?
A-ha, piratska verzija Windouza. Da se pozove inkvizicija.To ce te nervirati bespotrebno svaki put kada upalis komp i nervirace te sve vise. Zato je najbolje da skines RemoveWGA.exe i za par sekundi reseno.
Link to comment
http://download.cnet.com/AVG-Anti-Virus-Free-Edition-2012/3000-2239_4-10320142.html?part=dl-avg_free_ww&subj=dl&tag=buttonSkini, pusti ga da dovuče ostatak i potrebi gamad. Minimalno opterećuje resurse, namestiš ga da jednom nedeljno (recimo petkom popodne) odradi kompletan sken i miran si. Koristim ga duže od pet godina i ne pamtim kada sam imao neku infekciju a nije da nisam koristio sve i svašta.
Link to comment
A-ha, piratska verzija Windouza. Da se pozove inkvizicija.To ce te nervirati bespotrebno svaki put kada upalis komp i nervirace te sve vise. Zato je najbolje da skines RemoveWGA.exe i za par sekundi reseno.
To i ja nađoh/to mi je i rečeno sa drugih strana. Ako nekom slučajno bude trebalo, RemoveWAT.exe je brzo i bezbolno rešio problem. Btw - hvala.
Link to comment

@bigvladadaunloudujem djoku, posto je dosta opasan backdoor MSE mi blokirao net. a i nesto mi se ne instalira dva antivirus softwera, hvala tebi na savetu ali odoh ja do servisa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...