Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja to rikćem na WEB sučelju routera, onaj 192.168.1.1/5.1, doduše, ja sam na oba routera admin, na jednom dobrom voljom ISPa, na drugom sam se sam dokonjao.
Evo ovde caskaju o mom problemu, ali jos samo da skontam gde da odem da promenim ove parametre, evo i na engleskom primera:exampleLease Obtained. . . . . . . . . . : Thursday, December 14, 2006 10:16:45 AMLease Expires . . . . . . . . . . : Saturday, December 16, 2006 10:16:45 AMhttp://www.neowin.net/forum/topic/521090-how-long-do-you-set-for-dhcp-lease-time/EDIT:Evo resenja, samo jos to da sve pronadjem na mojoj srpskoj verziji WIN-a... :isuse: To change the lease time for remote access clients 1. Open DHCP. 2. In the console tree, click Scope Options. Where? * DHCP/applicable DHCP server/applicable scope 3. Right-click Scope Options and click Configure Options. 4. Click Advanced. 5. In User class, select Default Routing and Remote Access Class. 6. In Available Options, click the check box for 051 Lease. 7. In Long, type the lease value in seconds. For example, if you want the lease time to be one hour, type: 3600 Edited by Rick.James
Link to comment
neka otvore twitter, lak i brz live update preko sms poruke
Da li Kelt ironičan, ili je ovo stvarno moguće.Tj da ne budem online a da mi na mobilni stigne sms o nekom "tvitu"?
Link to comment
Da li Kelt ironičan, ili je ovo stvarno moguće.Tj da ne budem online a da mi na mobilni stigne sms o nekom "tvitu"?
Either way, slao ili primao SMS, nema potrebe da si online u smislu Interneta...
Link to comment

Moja pametna devojka je zipovan template za prezentaciju skinula sa neta, zip otvorila (ne i raspakovala) i celu prezentaciju napisala u tako otvorenom ppt fajlu, sa sve sejvovanjem. Kada je sutradan ponovo otvorila taj zipovan template na kom je radila, on je bio prazan. A ja nisam dovoljno pametan da joj lociram minuli rad. Any ideas? Kopam po netu i ništa.

Link to comment
Moja pametna devojka je zipovan template za prezentaciju skinula sa neta, zip otvorila (ne i raspakovala) i celu prezentaciju napisala u tako otvorenom ppt fajlu, sa sve sejvovanjem. Kada je sutradan ponovo otvorila taj zipovan template na kom je radila, on je bio prazan. A ja nisam dovoljno pametan da joj lociram minuli rad. Any ideas? Kopam po netu i ništa.
Neki TEMP folder bilo u Users folderu ili u windows folderu?
Link to comment

Pretpostavljam da ga ne bi sačuvao u tempu sa ppt ekstenzijom, već nešto .tmp? Prekopavao sam temp ovako na daljinu, objašnjavajući joj šta da radi, ali slaba vajda od toga.

Link to comment

Eventualno:C:\Documents and Settings\username\Local Settings\temp\neki od temp direktorijuma\fajl.pptAko prilikom zatvaranja ppt fajla posle editovanja nije odgovorila sa Yes na pitanje "Update archive with this file?", onda ništa...

Link to comment

Sve sam to već odradio. Kaže u recently opened (i u recentu powerpointa) nema ništa, a ni pretraga tempa nije dala rezultate. Doduše, ona je radila pretragu.. Hvala u svakom slučaju :)

Link to comment

Ja sam to sam pravio pre jedno tričetir godine, kad sam u firmi svaki dan popunjavao pazare...Nije (pre)teško da se napravi, mada kol'ko se sećam, kad smo promenili štampač, morao sam da prepravljam margine ili orijentaciju, ne sećam se... I da, pošto sam na laseru ubacivao primerak po primerak (list po list) uplatnice, jebavali me u banci da ne može na drugom primerku da bude štampa, mora da bude otisak od indiga, tj. prvog primerka. Malo se svađali, šalter dama zvala šeficu, ova posle još malo natezanja rekla može i onda je prošlo...

Edited by historian
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...