Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Licencirani Windows, igrice...?
Jok, sa kioska™. Inače dešavalo se isto sa više različitih instalacija Windowsa.
Daju garanciju na otključavanje? Ko, je l' AMD? :lol:
U smislu da su prodavali samo modele koji su se uspešno otključavali :)
napajanje, malo rama < 3GB, preteran oc RAM ili CPU
Meni dismr na napajanje, već sam dobio taj odgovor. A do overkloka ili manjka RAM-a nije pošto imam 4Gb i ništa nije overklokovano.Mene više zanima šta da im kažem pošto ne želim opet nedelju dana da sedi u servisu, a nešto očigledno nije u redu. Kakva su moja "prava", ako im se servis već nije pokazao uspešnim (Kimtecov).
Link to comment
Jok, sa kioska™. Inače dešavalo se isto sa više različitih instalacija Windowsa
Da ne ponavljam opet kompletan rant, ATI zadnjih deset godina drajvere za grafičke čipove piše nogama.
Link to comment
Mene više zanima šta da im kažem pošto ne želim opet nedelju dana da sedi u servisu, a nešto očigledno nije u redu. Kakva su moja "prava", ako im se servis već nije pokazao uspešnim (Kimtecov).
Jok, sa kioska™. Inače dešavalo se isto sa više različitih instalacija Windowsa.
U ovoj kombinaciji, nikakva.Hardware provider uvek može da kaže da su problemi do piratskog softvera.No, ja bih svakako ukoliko to već nisi probao da menjaš sumnjao na grafičku karticu, obzirom da ti se problem javlja uglavnom u igrama. Edited by gotivac
Link to comment
Da ne ponavljam opet kompletan rant, ATI zadnjih deset godina drajvere za grafičke čipove piše nogama.
Meni do skoro sljakalo dobro a otkako sam instalirao ovu verziju Catalyst 11.7 mi se sve sjebalo i svaki put kad upalim komp moram da podesavam rezoluciju i tako to. Reinstalacija ne pomaze. Hej za ATI.
Link to comment
No, ja bih svakako ukoliko to već nisi probao da menjaš sumnjao na grafičku karticu, obzirom da ti se problem javlja uglavnom u igrama.
Odnosno hlađenje i napajanje, kad komponente u igrama "povuku" i krenu da rade na maksimumu.Plus to otključavanje jezgara, o/c i ostalo "nestandardno" - ako mašina krlja, sve bih to radi provere poisključivao, mogu sa njihovom garancijom da obrišem dupe.
Link to comment

Da li je za masinu (laptop od 1,7Ghz i 1GB RAMa) bolje da ima instaliranu "liju" 3.5* ili "gHrom"?Interesuje me zbog brzine i optimizacije same mašine.*Ova verzija po internetu koristi najmanje memorije

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Da li je za masinu (laptop od 1,7Ghz i 1GB RAMa) bolje da ima instaliranu "liju" 3.5* ili "gHrom"?Interesuje me zbog brzine i optimizacije same mašine.*Ova verzija po internetu koristi najmanje memorije
Zavisi i od samog OS-a. Ako imas full instalaciju ode dosta resursa na gluposti. Ako imas neko skraceno izdanje (npr W7 za netbookove ili True Fast XP) ostaje vise resursa i sve mnogo bolje i brze radi. Dok ne probas oba ne mozes znati.
Link to comment

Jel ima jos neko problem sa ATI Catalyst drajverima? Instalirana mi je najnovija verzija (11.9) i problem je u tome sto mi se svaki put prilikom ponovnog paljenja kompa sve resetuje na default (rezolucija 1024x768 i unknown monitor) da bi tek nakon pritiska na dugme Detect sve doslo u normalu. I nije neko veliko sranje ali mnogo nervira pa bih to nekako da resim. Inace, ne mogu ni da udjem u Catalyst control center.Mislim da mi je do verzije 11.6 sve sljakalo ok, mada sam tad imao XP a sad neku 64bitnu sedmicu.

Link to comment

Profesorka sa faksa je tek danas na poslednjoj konsultaciji resila da mi kaze da diplomski mora da bude na cirilici :isuse: Ima li neki dodatak za Word 2007 koji to radi?EDIT: To- konvertuje latinicu u cirilicu.

Edited by pavllle
Link to comment
Profesorka sa faksa je tek danas na poslednjoj konsultaciji resila da mi kaze da diplomski mora da bude na cirilici :isuse: Ima li neki dodatak za Word 2007 koji to radi?EDIT: To- konvertuje latinicu u cirilicu.
Ovde ima svašta... Ja preferiram stari YuCirLat, ali možda ima i nešto bolje...
Link to comment
Zavisi i od samog OS-a. Ako imas full instalaciju ode dosta resursa na gluposti. Ako imas neko skraceno izdanje (npr W7 za netbookove ili True Fast XP) ostaje vise resursa i sve mnogo bolje i brze radi. Dok ne probas oba ne mozes znati.
Hmm, imam "kupljen" Win7 Ulimate i na njemu sam "saseko" sve što može da usporava rad..E sad taj W7 za netbookove ili True Fast XP - u to nisam upoznat, morao bih da pogledam.U čemu je razlika između njih i običnog Win7? Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...