Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imaš Gigatronov servis na početku Banovog brda. Ne znam da li primaju robu koja nije kupljena kod njih.
Otisao je u neki drugi i pre nego sto sam procitao. Hvala svejedno.
Link to comment
U VLC-u mi pokazuje sva nasa slova osim č i ć izlaze mi ona ae i slicno. Izabrao sma easter eurioean latin ali ne pomaze.Sta da radim?
Probaj sa Russian ili cyrilic. Ovo pricam napamet jer nisam otvorio VLC, ali znam da sam imao slican problem sa nekim titlovima u media playeru i da sam tako resio. Posle vratio na eastern european i sve ok.
Link to comment
Od kada sam apdejtovao FF na 7cunece da mi otvori gif-ove. Doduse ne znam da li je do FF. I na Hromu se isto ponasa....sta mu je?
Meni Zone Alarm pravio takve probleme ... procackaj opcije po tvom AV/Firewall programu
U VLC-u mi pokazuje sva nasa slova osim č i ć izlaze mi ona ae i slicno. Izabrao sma easter eurioean latin ali ne pomaze.Sta da radim?
prebaci na -> Eastern European (Windows-1250) - btw, da bi video promenu moras da restartujes VLC
Link to comment
Meni Zone Alarm pravio takve probleme ... procackaj opcije po tvom AV/Firewall programuprebaci na -> Eastern European (Windows-1250) - btw, da bi video promenu moras da restartujes VLC
Da nije možda na central european? Meni je to uvek rešavalo problem lošeg titla.
Link to comment
Alo Boogieman, covece, pa jesi li ti normalan? Koji link si stavio na svoj profil. Vrti mi se Firefox po ko zna koji put. Ne mogu da iskljucim taj sajt. U cemu je poenta? Da zezas ljude?
Link to comment
Alo Boogieman, covece, pa jesi li ti normalan? Koji link si stavio na svoj profil. Vrti mi se Firefox po ko zna koji put. Ne mogu da iskljucim taj sajt. U cemu je poenta? Da zezas ljude?
A? :huh:
Link to comment
Alo Boogieman, covece, pa jesi li ti normalan? Koji link si stavio na svoj profil. Vrti mi se Firefox po ko zna koji put. Ne mogu da iskljucim taj sajt. U cemu je poenta? Da zezas ljude?
Imaš samo .png iz igrice Limbo i spot Rick Astleya sa kraja 80-ih. Ne vidim nijedan drugi link.
Link to comment
Da nije možda na central european? Meni je to uvek rešavalo problem lošeg titla.
zavisi od playera, VLC nema CE
Alo Boogieman, covece, pa jesi li ti normalan? Koji link si stavio na svoj profil. Vrti mi se Firefox po ko zna koji put. Ne mogu da iskljucim taj sajt. U cemu je poenta? Da zezas ljude?
chrome 1 : firefox 0hmmam.jpg... promenjeno u nesto laganije ... -_-
Link to comment

kada sdam kliknuo na taj sajt, smanjiop je prozor firefoxa i setao ga po ekranu da bi posle 30 sek izbacio popup na koji kada kliknes izbaci novi i tako u krug. nije moglo unpin pa sam iz task managera morao da gasim firefox. svaki put kada bih startovao f fox smanjio bi prozor i sve iz pocetka. izvukao sam mrezu i startovao ffox. posto nije mogao da ucita tu stranicu mogao sam da zatvorim taj prozor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...