Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Drugo - treba da nadjem za nekoga drajver za stampac HP Deskjet 1050 J410, i to za jebeni Windows 98 isuse.gif Jel zna neko gde to ima? Ne ide mi bas preko gugla, rasejan sam od jutros najstrasnije.
Teško da ima za win98:HP
Link to comment

Fala bratu Bati, skinuo sam ovo. Znao sam pre dosta tih programcica ali godinama vec nista nista konvertovao pa sam ispao iz fazona.Tale, upravo na te drajvere sam i ja naleteo a pise i da su prestali da rade podrsku za 98-icu jos pre pet godina. Neki poznanici imaju farbarsku radnju i promenili stampac ali mrka kapa, izgleda, nisu razmisljali o tome.

Edited by Zli Gli
Link to comment
Gde uploadovati manji fajl, a da nema limita za skidanje, slotova, cekanja,... Sta je trenutno no1?
mediafire... a ako bi da deliš sa manjom grupom ljudi, otvori si dropbox.
Link to comment
Fala bratu Bati, skinuo sam ovo. Znao sam pre dosta tih programcica ali godinama vec nista nista konvertovao pa sam ispao iz fazona.Tale, upravo na te drajvere sam i ja naleteo a pise i da su prestali da rade podrsku za 98-icu jos pre pet godina. Neki poznanici imaju farbarsku radnju i promenili stampac ali mrka kapa, izgleda, nisu razmisljali o tome.
Ne znam šta bih ti rekao :( ima programa koji mogu da se "kupe" koji tragaju za nedostajućim drajverima širom net-a, ali pitanje je da li su za taj model uopšte pravili drajvere.Možda bi radio i sa drajverima za XP, ali...
Link to comment
Fala bratu Bati, skinuo sam ovo. Znao sam pre dosta tih programcica ali godinama vec nista nista konvertovao pa sam ispao iz fazona.Tale, upravo na te drajvere sam i ja naleteo a pise i da su prestali da rade podrsku za 98-icu jos pre pet godina. Neki poznanici imaju farbarsku radnju i promenili stampac ali mrka kapa, izgleda, nisu razmisljali o tome.
Probaj na www.driverguide.com, tamo znaju da imaju mnoge egzoticne stvari.
Link to comment

reinstalirala sam Win7 na laptopu i izabrala x64 jer mi se čini da mi nije laptop dovoljno jak za x86. anyhow, na C disku imam sad dva foldera, jedan je Program Files a drugi Program Files (x86) i identični su po sadržaju. smem ja da obrišem ovaj PF x86 folder jer mi se čini da mi samo za džabe zauzima mesto?

Edited by Valkyrie
Link to comment
reinstalirala sam Win7 na laptopu i izabrala x64 jer mi se čini da mi nije laptop dovoljno jak za x86. anyhow, na C disku imam sad dva foldera, jedan je Program Files a drugi Program Files (x86) i identični su po sadržaju. smem ja da obrišem ovaj PF x86 folder jer mi se čini da mi samo za džabe zauzima mesto?
Heh, x64 je "jace" od x86. Ovi x86 su 32-bitni Windowsi i mozda bi ti bilo pametnije da si odabrala te windowse ako ti je laptop sporiji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...