Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

suviše su male razlike u ceni da bi kupovao manji, jednostavno ti se ne isplati
Oook. Cijena manje-vise, nego mi prosto mnogo tih 500GB al' dobro, vidjecu sutra sta se nudi...
Link to comment

Treba mi hitno Word 2010 (verovatno 64bitna verzija, posto imam 64bitnu sedmicu) a svi linkovi na kojima sam hteo da ga "kupim" su mrtvi. Ako moze neka dobra dusa da me prosvetli putem privatne poruke gde bih mogao da nadjem to cudo, bio bih jako zahvalan.Drug mi uvalio da mu kucam neki jebeni diplomski a imam samo jebeni Word viewer.

Link to comment

Preporuka za neki jednostavan video konverter, a da je pritom freeware? Ako nema takvih, nije problem ni da kupim neki. Snimao sam nesto preko Frapsa i 15 sekundi je 70mb, i to u manjoj od dve ponudjene rezolucije, pa hocu da to iz AVI prebacim u neki MP4 ili koji vec zauzima mnogo manje.Drugo - treba da nadjem za nekoga drajver za stampac HP Deskjet 1050 J410, i to za jebeni Windows 98 isuse.gif Jel zna neko gde to ima? Ne ide mi bas preko gugla, rasejan sam od jutros najstrasnije.

Link to comment

Pominjao se već ovde FormatFactory kao vrlo vrlo jednostavan free program za konverziju, ripovanje i ostalo. Ima programa još koji možda imaju finije kontrole x drugih parametara, ali ovo je "ubaci i klikni" i radi to vrlo dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...