Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Drugar me pita za savet oko kupovine novog kompa - dvoumi se između Della i Acera (desktop, ne laptop). Otprilike iste specifikacije, ništa posebno, i3 ili i5 sa 4 GB rama. Otprilike zna da je Dell kvalitetnija firma, dok za Acer ni on ni ja ne znamo kakvi su, a pomalo je sumnjivo da Acer daje bolju mašinu (jači procesor, podosta veći hard disk) za jeftiniju cenu. Ima li nešto loše što treba znati znati o Aceru, bežati ili ne?

Link to comment

Imo i ja super Acer, ali i to bio laptop, a ne znam da li su u međuvremenu izašli na sav glas, uglavnom zato što u prošlih 4-5 godina ne čuh živu dušu da je kupila Acer.

Link to comment

Ja uzeh jedan Acer laptop pre 1-2 godine i radi o sat.A pritom je isto davao bolji hw za manje para...Što se tiče preporuke - ja bih pre gledao garanciju, ako već toliko brine.

Edited by S.L.
Link to comment

SKinuo zadnji VLC plejer i nervira me jedna stvar, kada kliknem na video fajl da ga otvori on mi otvori odmah u nekom Direct 3d output modu gde ne mogu nista da podesavam pa ni da premotavam pomocu misa jer nema skale u donjem delu niti radi desni klik z aopcije. Tek ako odem na start meni i nadjem VLC media player skinned on mi otvara kao onaj stari kad kroz njega nadjem fajl.Kako da ga nateram da mi radi kao stari?

Link to comment

Probaj da staviš da ti izlazni modul u Alatima/Podešavanje bude "podrazumevano". Tako da on sam izabere najbolju varijantu. Prvo uključi napredne opcije u Podešavanjima.

Link to comment
transcend-storejet-25h2-1tb-2-5-usb2-0-portable-hdd-purple-1105-28-Chocobozz@17.jpgTranscend StoreJet 25H2, sasvim je solidan, gumiran, otporan na udarce, USB 2.0. Mislim da je ispod 6k cena za 500GB verziju.Naravno ako želiš da se otvoriš, uzmi neki USB 3.0.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...