Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

aaargh. prethodni problem sam resio (repair + downloadovanje updatea do besvesti, cak je i sp1 odjednom prosao), al sad mi se desava slijedece: pokusao sam da instaliram (not so genuine copy of) dead island, inace poznat po bagovitosti. prvo u program files, posle 2x u zasebne foldere. i nema ga nigde, ne pojavljuje se, a cca 20gb uredno pojedeno. kako da ga nadjem? i da, probao sam da stavim hidden files visible, nije u tome fora. jednostavno sve odlazi negde. :cry:

Link to comment
aaargh. prethodni problem sam resio (repair + downloadovanje updatea do besvesti, cak je i sp1 odjednom prosao), al sad mi se desava slijedece: pokusao sam da instaliram (not so genuine copy of) dead island, inace poznat po bagovitosti. prvo u program files, posle 2x u zasebne foldere. i nema ga nigde, ne pojavljuje se, a cca 20gb uredno pojedeno. kako da ga nadjem? i da, probao sam da stavim hidden files visible, nije u tome fora. jednostavno sve odlazi negde. :cry:
Hm, ajde probaj Total Commanderom (imaš TC?) da uradiš pretragu (Alt+F7 -> Advanced) po datumu, pa vidi gde ti je kreirao folder tog dana kog si instalirao. Ako već ne možeš drugačije da nađeš 20GB, što mi je malo čudno.
Link to comment
aaargh. prethodni problem sam resio (repair + downloadovanje updatea do besvesti, cak je i sp1 odjednom prosao), al sad mi se desava slijedece: pokusao sam da instaliram (not so genuine copy of) dead island, inace poznat po bagovitosti. prvo u program files, posle 2x u zasebne foldere. i nema ga nigde, ne pojavljuje se, a cca 20gb uredno pojedeno. kako da ga nadjem? i da, probao sam da stavim hidden files visible, nije u tome fora. jednostavno sve odlazi negde. :cry:
Probaj ovakoedit: ili ovako Edited by cika tale
Link to comment
Hm, ajde probaj Total Commanderom (imaš TC?) da uradiš pretragu (Alt+F7 -> Advanced) po datumu, pa vidi gde ti je kreirao folder tog dana kog si instalirao. Ako već ne možeš drugačije da nađeš 20GB, što mi je malo čudno.
nemam tc :cry:
edit: ili ovako
taman tako! naso ih, plus jos nekih 20gb extra djubreta. sakrili su se u neki virtual store, koji je opet u personal folderu. pu, gadovi.hvala!
Link to comment
Povezao sam komp sa TV-om i kad ukljucim komp slika na nekim kanalima je losa ima snega. Jel postoji nacin da se to resi. Tv je LCD Toshiba a povezan preko DVI to HDMI kabla.
Problem zna da bude "razdelnik" unutar tv-a. Mozda ima resenja, ali jedino resenje je da iscupas kabl kada gledas tv, a da ga prikljucis kada gledas fajlove sa kompa. Ti se to desava samo kada je komp ukljucen ili i kada je iskljucen?
Link to comment

Imam jedno "piratsko" pitanje, pa ocekujem odgovore na PM :DOdakle najbolje da skinem Adobe CS5 programe u 64bitnoj verziji, sa full krekom ili sifrom ili cime vec da se to lepo i ljudski instalira bez problema? Hvala cool.gif

Link to comment

Treba da uploadujem neka skenirana dokumenta i file sme da bude najviše 2.5MB. Ja kada sam skenirao ta tri dokumenta file je u .docx 13MB a u PDFu 10MB. Ima li neko rešenje?

Link to comment

Posto nisam platio racun na vreme Orion mi ugasio net pa je stavo neku glupost koja kada god otvorim browser umesto homepage-a (gugla) otvori ovo sranjehttp://www.oriontelekom.rs/iskljucenje.htmlsto je ok ali problem nastaje jer sam danas platio net i on radi ali kad god ukucam google.com dobijem ovaj gornji link.

Link to comment
Adobe CS5 programe u 64bitnoj verziji,
Hm, čini mi se da je na instalacionom disku Adobe CS5 i 32 i 64-bitna verzija. Štaviše, Premiere Pro i After Effects i ne postoje u 32-bitnoj verziji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...