Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

srozao sam sve sto je moglo. malo je pomoglo, skoro nista. upravo sa za test pustio na zippyshare upload fajla od 2 gb i pici 115 kb/sec i download sa istog sajta koji pici 1.4 mb/sec i apsolutno mi sve radi normalno. cak je i ping jeben. dajte neki drugi torrent client da probam, a da nije ono sranje vuze.

Edited by 8-walker
Link to comment

Vidi stvarno. :D :isuse:... ćaletu sam to nabacio na Fedori, mislio sam da je skroz multiplatform. Probaj KTorrent onda, iako mislim da ništa nećeš dobiti, jer taj tvoj problem gotovo sigurno nije do clienta.

Link to comment

Ima li neka e-knjiga sa Excellom za pocetnike po mogucstvu na srpskom. Posto posla nema na vidiku reko da polako popunjavam neke rupe u znanju a posto Word i PP znam ostalo jos ovo.

Link to comment

Je l narucivao ko kompjutersku opremu preko online shopa EMMI? Procitah par podeljenih kritika na nekom sajtu i vise nisam siguran, a ponuda je najbolja koju sam nasao...

Link to comment
Je l narucivao ko kompjutersku opremu preko online shopa EMMI? Procitah par podeljenih kritika na nekom sajtu i vise nisam siguran, a ponuda je najbolja koju sam nasao...
Jesu li to ovi?Ja imao dobra iskustva, ortak naručivao ja se pridružio, ali imao sam samo jednu kupovinu...Doduše i radnja im je blizu moje šljake pa ako nešto ne bi valjalo lako bi im zakucao na vrata...
Link to comment

Da li mi napajanje polako odlazi pa-pa ako mi se za par dana sa okej vrednosti (0.5% levo-desno) 5V smanjio na ~4.80, a 12V na ~11.60?Vrednost za 3.3V je ostala nominalna, nisam dodavao nove uređaje (osim ventilatore i 1 disk pre nekoliko meseci, ali tada nije bilo nikakve promene) i mrzi me da idem u podrum po unimer da proverim vrednosti (nema ni potrebe, kontam da su okej, pošto su senzori ranije davali nominalne). Napajanje je 5 godina stari 400W Chieftec, ovog leta imam osećaj da se ćošak di je napajanje greje k'o đavo (da, više nego inače), temperatura ostalih komponenti je okej i par puta mi se iz čista mira restartovao računar kada sam poterao grafički zahtevnije programe.

... okej, Šerloče, da, igrao sam igrice, big whoop. <_<

Produvao sam kućište i sve komponente, nema značajnijih promena.

Link to comment
Postoji li neko podesavanje/trik/aplikacija da sortiram e-mail-ove u Gmail-u po "svaki-mejl-koji-ima-atacment" redosledu?
U Gmejlu (valjda) nema sortiranja, možda hoćeš da izdvojiš takve mejlove? Probaj sa upitom "has:attachment"... Ako nisam dobro razumeo pitanje, izvinjavam se :-)
Link to comment

izludecu od skajpa ... ajde sto audio/video zeza sve vise i cesce, i sto za jedan redak chat-teksta ponekad treba i pola sata da ode na drugu stranu ... ali onaj napadni 'skype home' prozor (kojeg ne mogu da se resim) ... e to je vec kap koja je preliva casuposto sam proteklih godina koristio iskljucivo skype, nisam u toku Q1: koji je trenutno najpouzdaniji internet protokol za chat ? Q2: -||- za zvuk & video ?Prva ideja za Q1 koja mi pada na pamet je google talk ili MSN preko Pidgina ili nekog drugog multi protokol klijenta.Mada, razmisljao sam i o nekoj privatnoj sobi na nekom IRC serveru.Dajte neki predlog, nesto provereno, da ne isprobavam redom jedan po jedan ,umalo ne instalirah ICQ danas, ponovo posle 7-8 godina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...