Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nosim se mišlju da iz više nego jednog dobrog razloga kod kuće odstranim sa kompa najnoviju verziju MSN Live Messengera i stavim neku matoru 3-4 godine, recimo MSN 8 ili 8.5 koji je radio još na XP-ju. To bih skinuo sa Old Version sajta. E sad, pošto znam da moraju da haknu da stare verzije ne bi li radile na Visti i Sedmici, ima li neko iskustva s njima? Jesu bezbedne?

Link to comment

Nope, drugar tera 8.5, skinuto odatle. Valjda su ga hakovali da lažno odašilje broj nove verzije.edit:Recently, MSN Messenger has made it mandatory to upgrade to newer versions. Have no fear, the wonderful folks at mess.be have figured out a solution. Simply head over to their site and download the appropriate patch.

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Al ti verovatno u sesiji između aktuelne verzije i one iz doba jure neće raditi audio/video i slične stvari. Ako ti je samo za tekst, onda i verzija 14 treba da bude ok.

Link to comment
Nosim se mišlju da iz više nego jednog dobrog razloga kod kuće odstranim sa kompa najnoviju verziju MSN Live Messengera i stavim neku matoru 3-4 godine, recimo MSN 8 ili 8.5 koji je radio još na XP-ju. To bih skinuo sa Old Version sajta. E sad, pošto znam da moraju da haknu da stare verzije ne bi li radile na Visti i Sedmici, ima li neko iskustva s njima? Jesu bezbedne?
Uzmi neki multiprotokol klijent, nije valjda da ne postoji ni jedan da šljaka okej na peceu?
Link to comment

Ma da, samo tekst. Za audio/video i ostali sajber seks konferensing ionako koristim Skajp.Nervira me što je chat klijent velik 200 megabajta, nervira me što mu je potrebna valjda uvek poslednja .Net framework da radi, nervira me što me svakih 15 minuta ili po loginu pita želim li nešto da šerujem sa svetom, nervira me što je napravljen tako da nudi tako zdušno da napravim otvorene foldere koji će biti dostupni kontaktima, nervira me toliko interfejsovanje sa fejsom, spejsom, windows plejsom, i ostalim jebenim mrežama, hoću samo najobičniji mogući chat klijent koji će da razmenjuje reči, (stare) emotikone, i tu i tamo da razmeni koji fajl. A želim da to bude MSN jer su mi svi kontakti tamo, pre bih probao stariju verziju nego Trilijan.

Uzmi neki multiprotokol klijent, nije valjda da ne postoji ni jedan da šljaka okej na peceu?
Evo rekoh gore, to je svakako plan B. Ali radije bih pustio stari dobri MSN, bio je jedan od retkih programčića koji je radio sve što mi treba bez ikakvih žalbi. Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
Ma da, samo tekst. Za audio/video i ostali sajber seks konferensing ionako koristim Skajp.Nervira me što je chat klijent velik 200 megabajta, nervira me što mu je potrebna valjda uvek poslednja .Net framework da radi, nervira me što me svakih 15 minuta ili po loginu pita želim li nešto da šerujem sa svetom, nervira me što je napravljen tako da nudi tako zdušno da napravim otvorene foldere koji će biti dostupni kontaktima, nervira me toliko interfejsovanje sa fejsom, spejsom, windows plejsom, i ostalim jebenim mrežama, hoću samo najobičniji mogući chat klijent koji će da razmenjuje reči, (stare) emotikone, i tu i tamo da razmeni koji fajl. A želim da to bude MSN jer su mi svi kontakti tamo, pre bih probao stariju verziju nego Trilijan.
Pa evo, četrnaja ima ionako samo onaj mali reklamni prostor u dnu (prozora koji mi je ionako uvek minimizovan/ugašen). Ništa drugo ne smara i ne traži. Jedino što me prcala u mozak sa logi kamerama, ali to ti ionako ne treba.Ako nećeš, probaj odmah Trilian i skini ga sebi sa spiska.
Link to comment
Pa evo, četrnaja ima ionako samo onaj mali reklamni prostor u dnu (prozora koji mi je ionako uvek minimizovan/ugašen). Ništa drugo ne smara i ne traži. Jedino što me prcala u mozak sa logi kamerama, ali to ti ionako ne treba.
Možda ću i tu, 14-cu. Imam je ovde na poslu na jednom XP-u i skroz je dobra, nego prijatelj odlično fura sa 8.5 i sve mu super radi.E da, ako oćeš da se rešiš te male reklamice sa dna (i mnoštva drugih stvari), brat Ahmed je napravio A-Patch. Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Treba mi programce za jednostavnu konverziju audio formata u mp3, kao i za konverziju mp3 iz viseg bitrejta u nizi, ima li neko neki simpatican predlog? Besplatni i "platni" dolaze u obzir.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...