Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ali niko na gtalku ne moze da vidi tudje prijatelje, kako neko tamo moze da vas "provali"?
Pa lako, svo troje budemo onlajn istovremeno (a dobro se znamo) i onda dobijem poruku "ti i **** se svalerate, provalila sam vas :P " dry.gif Ta koja mi je to poslala ne koristi cesto gtalk ali se povremeno ukljuci dok je na poslu i op - svi smo tu kao nekada. Isto tako bilo i na fb, plus sto se tamo pamti chat. Evo pre 2 minuta se desilo to na gtalku, a mislim da nam nece pomoci ni sto sam se ja stavio kao "busy" i crven sam, jer je ta treca mnogo pametna.Na skajpu postoji opcija da se stavis kao invisible i to bi moglo ali ova je zaboravila sifru tamo a nece da pravi novi nalogdry.gifI ne mogu da saljem slajbe, zajebana situacija. Brojeve isto imamo ali to smara mnogo i isto moze da bude zajebano, a ovo koristimo dok je doticna na poslu i lakse je nego kucanje poruka i slicno. Edited by Zli Gli
Link to comment

Pa zar nije manja gnjavaza otvoriti novi gtalk nalog (u sustini dosta jednostavno) nego praviti neki novi nalog za neki novi messenger.

Edited by defibrilator
Link to comment

Meni nije gnjavaza ali ta druga strana cesto na poslu koristi gmail za slanje i primanje raznih mailova pa nije bas jednostavno stalno "switchovati" naloge.

Link to comment

Pa napravi na fb grupu, stavi tu za koju ne želiš da vidi da si online u tu grupu i budi na chatu invisible za tu grupu.A ako hoćeš baš messenger, instaliraj ICQ. icq.jpg

Edited by gotivac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...