Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ljudstvo, jebite me ako glupo lupetam ovim pitanjisanjem, al' me zdravo zanima: dobijem "Region 1" DVD i kaj da radim sa njim (u Srbiji, naravno)? Hoće li to šljakati na kompu, recimo i šta treba da se budži da bi to valjano radilo?
Imao sam sličan problem sa Region1 diskom koji sam naručio iz USA jer nije bilo moguće kupiti ga ođe.Standalone dvd plejeri, ako nisu "otključani", dozvoljavaju 4-5 promena regiona - i kraj.Rešenje 1: Nađeš novi firmware za tvoj plejer, ukoliko nije otključan, koji omogućava gledanje.Rešenje 2 (za komp): Proguglaš "dvd43". Radi u pozadini prilikom puštanja i omogućava da normalno odgledaš, bez presnimavanja, dekodiranja, kopiranja i inih muka. Edited by ion
Link to comment

izvinjavam se ako je vec raglabano o ovoj temi ali mi treba savet za kupovinu graficke kartice namena: HD materijal (720p mahom), mozda i neka igra tu i tamodo sada sam imao 8400GSmaticna mi je MS-7369 1.0 (m,a sta to znacilo) - PCI express slot imambudzet...pa ne bih da idem bas mnogo preko 50 evropskih jedinica

Link to comment
E bas to. Tek sada sam dobacio do topica. I meni se na netbooku na kome je W7 to desava. Kada izadjem na terasu i proverim nezasticene Wi-Fijeve iz komsiluka sve radi kako treba. Upustvo je da se iz Device Managera deinstalira kartica, ali ne i drajveri. I to je stvarno radilo. Sada opet Wi-Fi radi sam od sebe iako ima sifra i dalje. Ocigledno neki gremlini u W7.
Cekaj da udjem u device manager i izbrišem Realtek wireless adapter? Opet net čas radi čas ne radi.
Link to comment

zbog cega kada u srbiji nazoves nekog mobitelom kome je isti iskljucen glas ti kaze da nazoves kasnije i iskljuci te, umesto da se ukljuci voicemail? voicemail nema, posebno se placa pa niko ne placa, ili sta?

Link to comment
zbog cega kada u srbiji nazoves nekog mobitelom kome je isti iskljucen glas ti kaze da nazoves kasnije i iskljuci te, umesto da se ukljuci voicemail? voicemail nema, posebno se placa pa niko ne placa, ili sta?
Ljudi uglavnom isključe VoiceMail... Kad nisam dostupan, a neko me nazove, dobiću poruku ko me je zvao, kad budem dostupan ponovo... Koji će mi VoiceMail, da mi šefovi ostavljaju poruke šta treba da radim, ili da mi dokoni klinci "jebu majku" tako što su slučajno otkucali moj broj?
Link to comment
Ljudi uglavnom isključe VoiceMail... Kad nisam dostupan, a neko me nazove, dobiću poruku ko me je zvao, kad budem dostupan ponovo... Koji će mi VoiceMail, da mi šefovi ostavljaju poruke šta treba da radim, ili da mi dokoni klinci "jebu majku" tako što su slučajno otkucali moj broj?
pa na primer, ako ne prepoznajes broj, verovatno neces zvati nazad. a ako osoba ostavi voicemail, saslusaces, pa ces odluciti da li zelis da uzvratis poziv ili ne.
Link to comment
pa na primer, ako ne prepoznajes broj, verovatno neces zvati nazad.
Tačno tako, na telefon koji nemam u imeniku, ne odgovaram... Zato je super da nemam VoiceMail... :) Mi smo ovde malo čudni, jel'?
Link to comment

znaci usluga voice mail-a je automatski namestena kada kupis karticu, pa mozes da je iskljucis, ili suprotno, ako zelis da je imas, moras da je 'ukljucis'?

Link to comment
znaci usluga voice mail-a je automatski namestena kada kupis karticu, pa mozes da je iskljucis, ili suprotno, ako zelis da je imas, moras da je 'ukljucis'?
KOd mene, na VIP-u, je bila uključena, pa sam je isključivao...
Link to comment
Jebote odlepicu jel neko imao problem/resenje sa NVIDIA GeForce 6600 GT karticom i win7?Jeste prastara kartica ali brate radila i odjednom paf i usao sam u loop padova sistema i nemogucnosti da namestim rezoluciju na 16:10 monitor...odlepicu..Novi drajveri ne resavaju problem...
neezna softverska akcija rolbekovanja ako bas mora, prije toga bih probala zesci hardverski poduhvat :s_d: provjeru kontakataneke nvidia kartice imaju dupli kabl za napajanje, desava se belaj kad se izgubi kontakt na jednom
Na kraju sam reinstalirao win7 i stvari su legle na svoje....Probao sam, čisto eksperimenta radi, da prihvatim instalaciju novog drajvera preko WU i to je rezultiralo istim problemom ali ovog puta je rollback driver-a uspeo...
Link to comment

Kolike su sanse da se poprave pokvarene slusalice (in ear model)?Nemam pojma sta nije u redu, samo znam da ne rade :DU pitanju je kao skuplji model, pa je red da se pokusa prvo sa popravkom, a ja ne znam ko bi to uopste mogao da pogleda. Za prekid u kablu sam vec pitao jednom, ali ne znam da li bi oni mogli da utvrde (ako ne i otklone) kvar u samim slusalicama.

Link to comment
KOd mene, na VIP-u, je bila uključena, pa sam je isključivao...
Ja, pred odlazak u inostranstvo, nisam to sranje isključio i to me je koštalo 1000 dinara na računu. Zbog deset propuštenih poziva, svaki po 100 dinara jer se voice mail uključio :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...