Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

izvinjavam se sto upadam u razgovor, im'o bi jedno pitanjce.Nedavno sam iz obesti izvadio bateriju iz HP530-ke koji me odlicno sluzi vec 2 godine. Od tada povremeno zna da se ugasi, iz cista mira, i to sigurno ne od preopterecenja komponenata, u poslednje vreme uglavnom surfujem i slusam mjuzu. Ne cesto, ali eto. 'El moguce da tako "oseti" padove napona posto ne kontam zbog cega se ovo desava. Adapter je provereno ispravan, na uticnici nema nikog osim njega, adsl modema i zvucnika..

Link to comment
Usao sam sad u podesavanja modema jel nije mozda tu neki problem?
Nije (vjerojatno). probaj izguglati po modelu Realtekovog adaptera ono njihovo spajalo. Koliko sam imao, (a imao sam malo iskustva s njima, jedan stick koji je već dugo ispravan ali u penziji) oni se ne podnose sa Njindonjs aplikacijom nego vole onu svoju.Ja se držim Intela ko pijan plota kad kupujem strojeve pa eto... Nisam od prevelke koristi.
Link to comment

Jebote odlepicu jel neko imao problem/resenje sa NVIDIA GeForce 6600 GT karticom i win7?Jeste prastara kartica ali brate radila i odjednom paf i usao sam u loop padova sistema i nemogucnosti da namestim rezoluciju na 16:10 monitor...odlepicu..Novi drajveri ne resavaju problem...

Link to comment

neezna softverska akcija rolbekovanja ako bas mora, prije toga bih probala zesci hardverski poduhvat :s_d: provjeru kontakataneke nvidia kartice imaju dupli kabl za napajanje, desava se belaj kad se izgubi kontakt na jednom

Link to comment
Evo sad sam iskljucio sifru i sad radi konekcija. :blink::unsure:
E bas to. Tek sada sam dobacio do topica. I meni se na netbooku na kome je W7 to desava. Kada izadjem na terasu i proverim nezasticene Wi-Fijeve iz komsiluka sve radi kako treba. Upustvo je da se iz Device Managera deinstalira kartica, ali ne i drajveri. I to je stvarno radilo. Sada opet Wi-Fi radi sam od sebe iako ima sifra i dalje. Ocigledno neki gremlini u W7.
Link to comment

Ljudstvo, jebite me ako glupo lupetam ovim pitanjisanjem, al' me zdravo zanima: dobijem "Region 1" DVD i kaj da radim sa njim (u Srbiji, naravno)? Hoće li to šljakati na kompu, recimo i šta treba da se budži da bi to valjano radilo?

Link to comment
Ljudstvo, jebite me ako glupo lupetam ovim pitanjisanjem, al' me zdravo zanima: dobijem "Region 1" DVD i kaj da radim sa njim (u Srbiji, naravno)? Hoće li to šljakati na kompu, recimo i šta treba da se budži da bi to valjano radilo?
Ja sam to grebovao, i gledao kao divx.GordianKnot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...