Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

hvala svima na savetima.Uspeo sam da skinem i poslednji fajl upravo sada. Vrlo retko koristim RapidShare, ugl sve sto mi je potrebno nalazim na torrentima a zacudo ovu igricu (ako nekog zanima - Blitzkrieg 2) nisam uspeo, pa se okrenuh Rapidu..

Link to comment

Opera 11.50.Zbog prčkanja po nekim setovanjima, shebo sam speeddial toliko da je reinstalacija (uz prethodno backupovanje osnovnih setovanja - passwords, toolbars, skins, bookmarks...) bila jedino rešenje.Elem, sada mi nijedna ekstenzija ne dodaje dugmence "download" na youtubeu :(Ima li neko ideju, baš mi se ne luta po cacseu svaki put kad hoću da sačuvam neki video?

Link to comment

evo skidam jedan video as we speak, može daklesamo kopiraš url dok je jdownloader uključen i onda ideš na continue with all ili odabereš šta hoćeš da skineš

Link to comment

Mene ne radi.Sve kao u uputstvima ali se u LinkGrabber tabu ne pojavljuje ništa. Edit by boodala :frust: : Bio mi je deaktiviran YT plug-in (Settings -> Plugins & Add-ons -> Host list) :blush:

Edited by ion
Link to comment
Eh, kako ovde fali jedna tema Windows/Fontovi. Je l zna neko koji je font koriscen u meniju sajta jazzin.rs? Vesti, recenzije, koncerti...
Sto ne pitash Nikolu koji stoji iza tog sajta? Ako ti treba kontakt javi, iako mislim da ga veoma lako mozes pronaci na ovom forumu. Za slucaj da ne znas nick: johnnioza.
izgleda da sam ubio USB flash. Kada ga ubacim, kaže nešto tipa "you need to format this", kada kliknem da ga formatira, izađe mi poruka "cannot complete format".ima li mu spasa ?
Probaj neki program za formatiranje koji nije sastavni deo Windowsa. Trebalo bi da vecina njih moze da te obraduje. Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Na Web MSN-u greskom kliknuo pop-up i sad mi se svaki put otvara u novom prozoru a to ne zelim jer mi savrseno odgovara da bude u prozorcetu unutar hotmail strane.Moze li se ikako vratiti na staro?

Link to comment

Da pitam opet. Devojka dobila novi ruter od telekoma i ja ga lepo podesio sve sto treba i wi-fi takodje. E tu se javlja problem: na desktopu koji je povezan kablom. Net radi kako treba,na mom fonu wi-fi sljaka bez greske ali na njenom laptopu ne. Radi kad mu se cefne a kad ne radi pise no internet access. Ja sam prooverio konekciju lepo je sredjeno ali on se konektuje na wi-fi ali javlja no internet access dok drugi put se konektuje i sljaka najnormalnije. Sta je u pitanju?Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment
Da pitam opet. Devojka dobila novi ruter od telekoma i ja ga lepo podesio sve sto treba i wi-fi takodje. E tu se javlja problem: na desktopu koji je povezan kablom. Net radi kako treba,na mom fonu wi-fi sljaka bez greske ali na njenom laptopu ne. Radi kad mu se cefne a kad ne radi pise no internet access. Ja sam prooverio konekciju lepo je sredjeno ali on se konektuje na wi-fi ali javlja no internet access dok drugi put se konektuje i sljaka najnormalnije. Sta je u pitanju?Sent from my cigla using Tapatalk
Imam taj problem sa netbookom (doduše na poslu), cenim da je sedmica u pitanju? U pitanju je standardan tj čest problem, lako ćeš naći na googlu rešenje. Samo se sećam da je neki lik spominjao "disable pa enable wifi adapter", ostalo mi je u izmaglici.
Link to comment

U Device Manageru mu nađi (adapteru, jel) Power Management fičrse i skini kvačice sa svih ''allow the system to power off' kućica koje vidiš. Neki to implementiraju loše pa se skroz otkače. Možda je to.

Link to comment

Realtekov standardni za Laptopove. Ne znam sta da mu radim vise. Povezem ga na Lan radi ali Wi fi nece.a moj mobilni se konektuje bez problema.

Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...