Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

bil gejts provalio da mu kradem softver. destop mi je crni i stalno se pojavljuje ono upozorenje. jel to sve sto cika bili moze da mi uradi? jel trebam da reinstaliram sedmicu?
Guglaj Remove WAT Hazar.
Link to comment
Jesi li imao od pre registrovani xmarks nalog i podignute (iliti "sinhronizovane") bukmarkove?Ili ti je ovo prva instalacija/registracija xmarksa?
prva instalacija.
Link to comment
prva instalacija.
Deluje kao da ti je sync podešen tako da je jednosmeran, tj. da sa tvog xmarks profila na serveru uvek svlači bookmarkove dole do ff-a. A pošto ti je gore prazan profil, taj prazan prosto radi overwrite ovog u browseru.Idi u Firefoxu u Tools/Xmarks/Settings. Tab "sync" i isključi "enable automatic sychronization". Probaj da dodaš neki bookmark i onda idi opet u ovaj Settings i u tabu Advanced idi na "Force overwrite of server data", tj. da to šta je bukmarkovano u lokalu forsira gore.
Link to comment
Preporuka za neki "idiot-friendly" program za pravljenje tj. montazu video snimaka? Ono, da napravim video od necega sto je na ekranu (konkretno, igra) i da uz to mogu da ubacim neku pesmu po zelji, da malo neke delove usporim, neke ubrzam...
Hvala Simovicu i Razzu, potrazicu navedene programe. Inace, evo sta me navelo da porazmislim o ovome, jebeni Haxball: Hteo sam da napravim i ja neku zajebanciju oko Haxa a ovaj Svaba je to fino odradio, cini mi se.
mmm, ovo je nekakav Hobosoccer klon, igrao sam to pre xx godina ... jel PPP ima svoj termin (za rekreativce) ? Ubise me klinci profesionalcibtw, ne verujem da ovo moz duradis sa Windoz Movie Makerom ... mislim da je cak i Adobe Premiere uveo Slo-Mo tek u verziji CS3 od pre neku godinu.Ako hoces bas dibiduz friendly program, probaj VideoPad, ne postoji laksi za amatersku video obradu (probao sam sve osim Muvi Mejkera)
Link to comment
Prenosili su na sezam poruke sa SETNeta. Ako se dobro secam, sezam/setnet <=> ppp/burek.
Hm, pa pre bih rekao obrnuto sezam/setnet <=> burek/ppp, ako bismo pravili takva poređenja.SETNet je bio strogo moderisana mreža, nije smela psovka da se ispali, nije smelo da bude trolovanja... Pre bih ga poredio sa stručnim forumima (mada je bilo i priče o politici) nego sa burekom. Ti si to pomešao sa nečim drugim.@Garnirung: Ne mogu da se setim koliko je VojaM učestvovao u tome, jeste se mreža kreirala oko Politika BBS-a, ali je učestvovalo više većih BBS-ova (Ecstasy, Birostroj...). Edited by gotivac
Link to comment
bil gejts provalio da mu kradem softver. destop mi je crni i stalno se pojavljuje ono upozorenje. jel to sve sto cika bili moze da mi uradi? jel trebam da reinstaliram sedmicu?
Šibni mi mail na PM da ti pošaljem proverenu deremetilicu.
Link to comment
Deluje kao da ti je sync podešen tako da je jednosmeran, tj. da sa tvog xmarks profila na serveru uvek svlači bookmarkove dole do ff-a. A pošto ti je gore prazan profil, taj prazan prosto radi overwrite ovog u browseru.Idi u Firefoxu u Tools/Xmarks/Settings. Tab "sync" i isključi "enable automatic sychronization". Probaj da dodaš neki bookmark i onda idi opet u ovaj Settings i u tabu Advanced idi na "Force overwrite of server data", tj. da to šta je bukmarkovano u lokalu forsira gore.
opet nista, kad kliknem na "bookmark this page" ne desava se apsolutno nista :fur:
Link to comment
opet nista, kad kliknem na "bookmark this page" ne desava se apsolutno nista :fur:
Pa skini onda xmarks i koristi noviji FF (4+) - ta funkcija je već ugrađena u sam browser. Xmarks ima smisla preko toga jedino ako hoćeš da se sinhronizuješ i sa chromom (za koji takođe postoji xmarks plugin).BTW, nisi probao možda da biraš gde da bukmark legne? Ono, bookmark meni, bookmark toolbar...? Da nisi možda menjao lokaciju user home dira pa nemaš pravo upisa u taj dir? Probaj da kreiraš običan folder u okviru bookmark toolbara ili menija. Pa ako to prođe, da bukmarkuješ neki sajt tako što ćeš snimiti bukmark u taj folder?
Link to comment
mmm, ovo je nekakav Hobosoccer klon, igrao sam to pre xx godina ... jel PPP ima svoj termin (za rekreativce) ? Ubise me klinci profesionalci
Hvala za preporuku, probacu i taj tvoj. Inace, i mi smo dosta napredovali tako da ti dodjemo otprilike kao ti klinci sto te ubise, ali nije problem da se okusas biggrin.gif
Link to comment
Pa skini onda xmarks i koristi noviji FF (4+) - ta funkcija je već ugrađena u sam browser. Xmarks ima smisla preko toga jedino ako hoćeš da se sinhronizuješ i sa chromom (za koji takođe postoji xmarks plugin).BTW, nisi probao možda da biraš gde da bukmark legne? Ono, bookmark meni, bookmark toolbar...? Da nisi možda menjao lokaciju user home dira pa nemaš pravo upisa u taj dir? Probaj da kreiraš običan folder u okviru bookmark toolbara ili menija. Pa ako to prođe, da bukmarkuješ neki sajt tako što ćeš snimiti bukmark u taj folder?
ma ne da mi nista da uradim, probao sam. moracu da skinem xmarks. ideja mi je bila da sinhronizujem bookmarks od kuce i sa posla redovno, bez mnogo zajebavanja. a nesto su nam menjali na poslu pa ne mogu vise da teram svoj portabl firefox sa usb-a. ma jebo im ja mater svapsku, opsednuti su bezbednoscu. a sa druge strane, ladno moze neko sa ulice da se useta direkt tamo gde nikako ne bi smeo :isuse:
Link to comment

izgleda da sam ubio USB flash. Kada ga ubacim, kaže nešto tipa "you need to format this", kada kliknem da ga formatira, izađe mi poruka "cannot complete format".ima li mu spasa ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...