Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Windows movie maker ili tako nekako, ali nisam siguran da ce te zadovoljiti. Ozbiljnija (profi) varijanta je svakako Adobe Premiere

Link to comment
naslov je gotovo sigurno trajanpro.ttf, a meni/menu je najverovatnije iz porodice GILL fontova - ja bih rekla GillSans.ttf http://www.fonts.com/findfonts/searchresults.htm?utm_source=top-lb-html&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=dafont-ads&kid=GILLako ti treba, imam i jedan i drugi - Gill podrzava latinicu ali ne i cirilicu, dok trajan nista od toga.
+1Sredio bih mu ja te fontove, ali koliko vidim, piše Windows/Fonts, pa ga ič ne razumem :(
Link to comment
Preporuka za neki "idiot-friendly" program za pravljenje tj. montazu video snimaka? Ono, da napravim video od necega sto je na ekranu (konkretno, igra) i da uz to mogu da ubacim neku pesmu po zelji, da malo neke delove usporim, neke ubrzam...
Vidi i Camtasio Studio - sa njime možeš sadržaj ekrana direktno da snimaš u video projekat i potom napraviš od toga avi ili flash - da demo ili snimanje howto-a dušu dalo.
Link to comment
+1Sredio bih mu ja te fontove, ali koliko vidim, piše Windows/Fonts, pa ga ič ne razumem :(
pa onda nam ne preostaje nista neg' da sacekamo da se mladi bonvivan odluci od koga li ce fontove zatraziti.ako je to - ono sto mu treba :-)
Link to comment
Firefox 3.6.18 verzija, instalirao Xmarks i od tog trenutka ne mogu nista da dodam u Bookmarks angry.gifjel se neko sretao sa tim problemom?
Pa ne možeš da staviš ništa u Bookmarsk sa Xmarkom. Samo ime ti kaže. :P
Link to comment
Sredio bih mu ja te fontove, ali koliko vidim, piše Windows/Fonts, pa ga ič ne razumem :(
To je интерна фора са старог Сезама... тема која је вазда била тролована, и по нјој се писало о свему и свацему, само не о нјој самој. Отприлике је слузила као технолоски КДП, и кад негде нека расправа оде много у страну, неко би предлозио да се премести у Windows/Fonts.едитх: поцео погресним језиком... затези кајасе, врци кола, остав Edited by расејан
Link to comment
Firefox 3.6.18 verzija, instalirao Xmarks i od tog trenutka ne mogu nista da dodam u Bookmarks angry.gifjel se neko sretao sa tim problemom?
Jesi li imao od pre registrovani xmarks nalog i podignute (iliti "sinhronizovane") bukmarkove?Ili ti je ovo prva instalacija/registracija xmarksa?
Link to comment
To je интерна фора са старог Сезама... тема која је вазда била тролована, и по нјој се писало о свему и свацему, само не о нјој самој. Отприлике је слузила као технолоски КДП, и кад негде нека расправа оде много у страну, неко би предлозио да се премести у Windows/Fonts.едитх: поцео погресним језиком... затези кајасе, врци кола, остав
E zano sam da si mi poznat sa konfi hihi...Jebes ga jel iko tamo boravi?Ja sam cak pokrenuo SorPro pre neki dan, mrtvilo....
Link to comment
E zano sam da si mi poznat sa konfi hihi...Jebes ga jel iko tamo boravi?Ja sam cak pokrenuo SorPro pre neki dan, mrtvilo....
Цегбре, зар ме ниси ти довукао овамо... а не, то је био манго. Кој'с ти био тамо?Био сам се вратио 2005-8, а онда дигао руке од цорава посла. Балинда јос издаје билтен Цивилизације... не знам да ли га ико цита :).
Link to comment

Hvala Simovicu i Razzu, potrazicu navedene programe. Inace, evo sta me navelo da porazmislim o ovome, jebeni Haxball: Hteo sam da napravim i ja neku zajebanciju oko Haxa a ovaj Svaba je to fino odradio, cini mi se.

Link to comment
Цегбре, зар ме ниси ти довукао овамо... а не, то је био манго. Кој'с ти био тамо?Био сам се вратио 2005-8, а онда дигао руке од цорава посла. Балинда јос издаје билтен Цивилизације... не знам да ли га ико цита :).
niko frekventan veljkop...Eh kakvih je tamo rasprava bilo...
Link to comment

bil gejts provalio da mu kradem softver. destop mi je crni i stalno se pojavljuje ono upozorenje. jel to sve sto cika bili moze da mi uradi? jel trebam da reinstaliram sedmicu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...