Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

tako je i meni već nekih mesec dana. baterija radi, al ne rizikujem da ga držim na njoj duže od promene pozicije.. na tatinom kompu koji je isti kao moj samo godinu dana stariji, ista stvar se desila pre nekih godinu dana, s tim što je crkla skroz, tako da pretpostavljam da je to ono što me čeka..

Link to comment
tako je i meni već nekih mesec dana. baterija radi, al ne rizikujem da ga držim na njoj duže od promene pozicije..
Ne razumem, zašto "ne rizikuješ"? Šta će da se desi ako se baterija isprazni?A trebalo bi je povremeno malo i isprazniti. Posebno ako od nje ima koristi i ako može da drži bar pola sata.
Link to comment

Burazer na laptopu nije imao nikakav antivirus i sada ima neke viruse.Jel mogu da mu instaliram neki antivrus da pobije gamad ili da radim reinstal?

Link to comment

To bi ti bilo kao "otišao u četnike '45..."Drugim rečima, kasno Marko u Japan stiže. Digni sistem sa nekog čistog penicilin CD/DVD medija koji ima stvarčice za čišćenje i poskidaj šta se poskidati da, sklanjaj podatke koji su ostali nezaraženi i reinstaliraj. Sa antivirusom i onda četvoro oči kod vraćanja podataka. Skeniranje sa više AV-a; za jedan deo njih nije potrebna instalacija, već skeniraš kao scan on demand sa online varijantom (putem IE-a).

Link to comment

Preporuka za neki "idiot-friendly" program za pravljenje tj. montazu video snimaka? Ono, da napravim video od necega sto je na ekranu (konkretno, igra) i da uz to mogu da ubacim neku pesmu po zelji, da malo neke delove usporim, neke ubrzam...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...