Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Mora biti DDR2, jer je to tip memorije - drugu ne možeš fizički ugurati u slot. Mislim, možeš, ali...Frekvenca ne mora biti ista - može biti i viša, pa će ploča to automatski spustiti ako treba. Ako ne, može i ručno da se podesi (ručno ne uvek ako je laptop u pitanju).

Link to comment

fala, to je inace ovakav komp, neki stari sa posla, al ima ok procesor, i sluzi za kojesta jos uvek. jedino sto ima samo dva slota za memoriju, pa bih zato probo da uglavim vecu fujitsu-siemens-scenic-t-pentium-4-2ghz-512mb-ram-windows-xp-pro.jpg

Link to comment
Što bi sirota morala da rekompajlira kernel?Lubo, koristi neki nezavisni mail klijent poput thunderbirda - bilo da menjaš windowse, koristiš linux ili neki bsd (zlunetrebalo), uvek možeš svoje mejlove da poneseš sa sobom. I ako koristiš više kompova, možeš između njih da deliš odnosno sinhronizuješ kontakte itd. A ima i portable verzija, koju možeš da držiš na usb stiku gde god da ideš. Omnia mea mecum porto.
hvala, bih rado, ali nije dozvoljeno, jelte. tj mogu da proverim poruke na webmejlu kad prodjem sedamnaest vpn prepreka, ali dok sam na poslu moram da skidam na autluk. da ne pominjem da je sve na divnom jeziku ljubavi...ali dobro, prosao je jos jedan dan do penzije.
Link to comment
keva ima MSI Wind netbook, koji OS da joj instaliram ? jel će da šljaka Win7 na tome ?
Imam Acer netbook verovatno isti kao taj 1,6 MHz 1 GB DDR2 i instalirao Windows 7 Netbook Edition Build Eee7 7264 x86 radi odlicno. Cak i aero koji ne radi na 1GB RAMa ne radi savrseno fercera. Wireless bez greske. Verovatno se u medjurevmenu pojavilo jos neko izdanje W7 za netbookove pa potrazi. Ima sve sto i regularan W7 minus junk. Instalacioni disk je 1,4GB. Instalirao sam ga na nekoliko netbookova i niko se nije zalio. Generalno volim prepravljene OS. I danas na svaki slabiji racunar kome nije potreban wireless instaliram Windows TrueFast XP. Malo se izgubi vremena oko podesavanja, ali i racunari koji imaju losu konfiguraciju sa njim lete.
:thumbsup: Mora li OE? Ako ti je problem migracija mailova, ima opcija u Windows mail da se importuje.
Instalirao sam Thunderbird i importovao sve accounte, poruke i address book, koristim ga vec godinu dana, ali OE mi je prva ljubav jos od W98. Mislio sam da cu se privici na novi program, ali OE je OE. Na drugom racunaru sam ostavio XP samo zbog OE i mailova. Nadao sam se da ima jos nostalgicnih koji su mozda pronasli resenje.
Link to comment

taj Win7 Netbook edition sam i našao, ali su sve radnje gde sam pokušao da ga kupim bile uklonjene od strane natovarivača, ili nešto slično.

Link to comment
taj Win7 Netbook edition sam i našao, ali su sve radnje™ gde sam pokušao da ga kupim™ bile uklonjene od strane natovarivača, ili nešto slično.
Evo proverio sam info file i link sa koga sam ga skinuo jemod: nastavite preko pm-a, obzirom da se na linku nalaze fajlovi sa "Activated" u imenu.Ako ne nadjes javi da uploadujem negde.EDIT: Vidim sada da su i tamo istovarili fajlove pa ih natovarujem. Cim zavrsim javim PM-om. Ima da se natovaruje 2GB (ne 1,4 kako sam mislio) pa ce malo da potraje. Edited by gotivac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...