Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li je neko nasao nacin da nakalemi Outlook Express na Windows 7?Ima li kojim slucajem Outlook Express portable?

Link to comment
From the main Microsoft Outlook window, on the Tools menu, click Options, and then click the Spelling tab. Click AutoCorrect Options. To select the options, do one or more of the following: To set the capitalization options, select or clear the appropriate check boxes in the dialog box. To turn on or off the AutoCorrect entries, select or clear the Replace text as you type check box.Ovo nadjoh na netu kao odgovor. Nemam Outlook da proverim.edit: ima i ova 2 linka, My link i My link
hvala, ali nema tools uopste. ne znam da li je mozda neka fora sa admin nalogom. nista me nece pre oterati u otkaz ili penziju nego drndanje sa gejtsovim igrarijama.
Link to comment

instaliram normalno Google Earth na komp (Windows 7). kada pokrenem program, posle 2-10 sekundi se ugasi bez ikakvog prethodnog simptoma, smrzavanja ili sl.na netu nalazim prijavljene probleme sam GE na W7, ali se ne dešava baš isto, pa ni ponuđena rešenja ne daju rezultate.da li neko zna šta da radim?

Link to comment
hvala, ali nema tools uopste. ne znam da li je mozda neka fora sa admin nalogom. nista me nece pre oterati u otkaz ili penziju nego drndanje sa gejtsovim igrarijama.
A ova dva "rešenja"?Right click menu bar. click customize. click commands tab. in categories find menu bar and click on it. in the commands section find tools and click on it and drag it to your menu bar.I had a client call me just now saying he couldn't get into Email Options to edit his signature because the Tools menu was no where to be found. After trying to figure out HOW he got rid of that crucial menu, i just walked him through resetting his menu interface and layout all-together.If you still have File / Edit / View at the top you can simply reset the menus to get everything back they way they should be.Go to: View -> Toolbars -> CustomizeSelect the Toolbars tab and click Reset.This brought back the Tools dropdown menu so he could edit his Signature!
Link to comment
A ova dva "rešenja"?Right click menu bar. click customize. click commands tab. in categories find menu bar and click on it. in the commands section find tools and click on it and drag it to your menu bar.
imas pice :)samo je malo drugacije, ajd ako nekom zatreba. nije desni klik bilo gde, nego ima u uglu ^ pored helpa i samo tu moze da se dobije options, ali mora da se ide na customize quick access toolbar.
Link to comment
:thumbsup:
Da li je neko nasao nacin da nakalemi Outlook Express na Windows 7?Ima li kojim slucajem Outlook Express portable?
Mora li OE? Ako ti je problem migracija mailova, ima opcija u Windows mail da se importuje.My link
Link to comment
nista me nece pre oterati u otkaz ili penziju nego drndanje sa gejtsovim igrarijama.
Uvek možeš da izabereš Linux. Samo što kod stotog rekompajliranja kernela nećeš imati kome da psuješ majku po imenu i prezimenu.
Link to comment
Uvek možeš da izabereš Linux. Samo što kod stotog rekompajliranja kernela nećeš imati kome da psuješ majku po imenu i prezimenu.
ne mogu da biram, u tome i jeste problem. ono za sta koristim racunar na poslu moze da se radi na 286 i nisu mi potrebne sve te kerefeke koje pritom ne mogu ni da prilagodim bez maltretiranja i drugih i sebe. ne pitaj bolje, mogu ja do besvesti da se zalim :)
Link to comment
ne mogu da biram, u tome i jeste problem. ono za sta koristim racunar na poslu moze da se radi na 286
ДосБокс ради и под Линуксом :).Ради чак и Блокаут, из 1988, на њему.
Link to comment
Uvek možeš da izabereš Linux. Samo što kod stotog rekompajliranja kernela nećeš imati kome da psuješ majku po imenu i prezimenu.
Što bi sirota morala da rekompajlira kernel?Lubo, koristi neki nezavisni mail klijent poput thunderbirda - bilo da menjaš windowse, koristiš linux ili neki bsd (zlunetrebalo), uvek možeš svoje mejlove da poneseš sa sobom. I ako koristiš više kompova, možeš između njih da deliš odnosno sinhronizuješ kontakte itd. A ima i portable verzija, koju možeš da držiš na usb stiku gde god da ideš. Omnia mea mecum porto.
Link to comment

Imam neku staru memoriju ddr2 256mb, 266mhz. hocu umesto nje da stavim npr 512, ili vecu. da li megahercura i dedeer moraju biti isti kada zelim da to uradim, i da li uopste postoje jos uvek takve memorije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...