Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

kabl ili wireless nisu isti djavo.probaj dve stvari:1. strimuj isti video iz firefoxa i iz IE-a. Vidi dali ima razlike. Ako ima problem je u browseru2. probaj da strimujes video sa nekog drugog sajta osim youtube-a i vidi da li te youtube kaznjava zbog brzine.
znam da nisu isti djavo, ali kad je youtube u pitanju nema razlike.1. nije browser u pitanju. probao.2. da npr., dailymotion pici bez problema i sta sad, jbg?¿ da tuzim youtube angry.gif ?
Link to comment
nestalo mi dugme za lengvidz bar sa task bara i ne mogu da ga nadjem...jel znate vi gde da ga trazim?
na googlu jerbo nisi napisao koji os koristis da ti se objasni detaljno.http://forums.techarena.in/customize-desktop/1122215.htm
Link to comment
na googlu jerbo nisi napisao koji os koristis da ti se objasni detaljno.http://forums.techarena.in/customize-desktop/1122215.htm
našla ga,zaturio se u prašnjavom budzaku,hvala :) Edited by ivy
Link to comment

Pitanje vezano za wireless...Da li neko zna sta tacno znaci u svojstvima kod wireless konekcije stavka "najam dobijen" i "najam istice", imam ne srpskom windows :isuse: pa ne znam tacno koji je tacan izraz koriscen na engleskom. Uglavnom, evo primera: najam dobijen, pa onda pise vreme neko, tipa 14h14'30'', najam istice u 16h14'30sekundi. Sta se kom mene dogadja, svaki put kada najam istekne, na delic sekunde se izgubi konekcija, odmah se vrati kad se dobije novi najam, ali posledica toga je da meni download "crkne" i moram ponovo. Zna li neko kako se jebeni najam produzuje, ako to zavisi od mene, a ne od provajdera, jer nekada odem u svojstva i pise da najam traje tacno 24 casa, ali uglavnom traje tacno 2 sata. WTF?

Edited by Rick.James
Link to comment

Izluđuje me novi dizajn Inboxa na yahoo-u. Nekada je postojala opcija da se zadrži stara forma,a sada je ne nalazim. Ova je mnogo lošije rešenje od prethodne.-kad se otvori Inbox, vidljivo je najmanje 5o posiljki, a ne vidim oruđe kojim bi to smanjila na najviše desetak.-ni onaj prvi mejl nema vidljiv sadržaj, kao dosad, već samo ime pošiljaoca i Subject.-Kada kačim attachment više nema onih vidljivih zelenih kvadratića, koji daju sigurnu orijentaciju kojim tempom se prilog prenosi, već blejim u jedva vidljivi govnjivi obruč koji se vrti.-ranije je uz zakačeni prilog odmah stajalo koliko sadrži Kb ili Mb, a sada ni toga nema.Pojavljuje se tek na poslatoj pošiljci.-iskopirala sam na mejl neki ne naročito obiman sadržaj, pa mi je poslednji red bio nevidljiv, a strana nikako nijemogla da se "produži" sa Enter, odnosno podigne, kao ranije, niti sam pronašla onu strelicu kojom se površina širi u svim pravcima.Sve u svemu, bila bih prezahvalna kada bi me neki Yahoo korisnik obradovao da, ipak, postoji mogućnost da vratim stariizgled poštanskog sandučeta.

Link to comment
Koja je precica na tastaturi za menjanje jezika kojim pishem?

ubi me FR

Пробај белгијску или мађарску тастатуру, да видиш шта је забунишка. Не треба пиће.Ја за своје тастатуре наместим засебне скраћетице, јер она иконица никад није где ти треба, а у својим алаткама користим алт+шифт па ми се онда тастатура промени кад нећу. Има то негде у регионалним подешавањима, контрол+шифт+бројка; на кецу држим латиницу, на двојци амерички, на тројци мађарски, на четворци ћирилицу и на петици руски (мада ме приликом последње реинсталације свега мрзело да убацујем и мађарски и руски, ал' ако опет затреба, то је час посла).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...