Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ima neko neobicna iskustva sa prikazom gmaila na internet exploreru koji god da broj ide sa w7?prebacili nas pre neki dan na poslu na sve to i od tada mi gmail otvara inbox i sve ostale foldere uz divan pola ekrana velik svetloplavi prazan carsav koji pocinje gde je ona linija za reklame na vrhu, a ispod kog se vide mejlovi po redu.carsavce se nikako ne uklanja, ne moze nista da se radi na njemu, a ako malo jace skrolucnem na dole, spusti me do poslednjeg mejla u nizu.moram ovako da opisujem jer mi ne da ni prt scr bez administratorskog naloga, koji naravno nemam.probala sam da cackam sve sto smem, na gmailu svaka opcija koju sam probala ne daje resenje, isto se desava i kad je ie 64 bitni i onaj sto mu ne pisu biti.deluje kao da problem ima veze sa grafikom, ali to samo naslucujem, jer smo zbog lose ukombinovanih monitora i kompova morali da povecavamo view na 150 %, posto je program u kome radimo u normalnom stanju velicine postanske marke. kad se vrati na 100 posto, isto je.izvinjavam se na konfuznosti, ali kad se spoje francuzi i majkrosoft, merde je neminovno.

Link to comment

Kod mene na IE8 i W7, gmail je skroz beo bez pozadinske boje, dugmad su bez boje, a i neke margine su pomerene.Ne znam šta je problem, al rekoh da potvrdim da nisi jedina :) Ionako koristim lisicu.

Link to comment

Ma 100 posto je to. Sad uvode Google+ u priču i dok ne završe celu tu integraciju i pretumbavanje, biće manjih problema sigurno.

Link to comment

hvala na predlozima i tesenju, ali nista od svega toga. u pitanju je, naravno, jos jedna gejtsova zavera. bauljala i bauljala, pa nasla. dakle, ako ste osudjeni na ie novije proizvodnje, a pojavi vam se carsav na gmailu, gore u tools, pa compability view settings, stiklirajte include updated website lists from microsoft i nestace.

Link to comment
hvala na predlozima i tesenju, ali nista od svega toga. u pitanju je, naravno, jos jedna gejtsova zavera. bauljala i bauljala, pa nasla. dakle, ako ste osudjeni na ie novije proizvodnje, a pojavi vam se carsav na gmailu, gore u tools, pa compability view settings, stiklirajte include updated website lists from microsoft i nestace.
Probam ja ovo tvoje rešenje i sad, nema veze što je problem ostao, ionako koristim Firefox, ali mi je magarac (Gmail) sam poručio da sam uključio Compatibility view i da bi trebalo da ga isključim jer tako bolje radi :D 2js5sw.jpg
Link to comment
uzasno me keca youtube buffering. do skora sam imao internet 5 mb, sad je 10 i youtube je jos sporiji :huh: jel ima neko leka?¿
Sta koristis za surf, IE, Fuhrerfox, Opereta, .... Znam da je Opera imala te bugove. Youtube trazi, mada ne insistira na najnovijim verzijama browsera. Drugo, da li si promenio providera i da li ti se povecao i upload? Kabl, wireless, nesto trece?edit:http://www.google.com/support/forum/p/youtube/thread?tid=48cceaf2c6360595&hl=enmozda si kaznjen jer imas brzu vezu. mi iz treceg sveta sa sporim vezama smo u youtube milosti ;) Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Sta koristis za surf, IE, Fuhrerfox, Opereta, .... Znam da je Opera imala te bugove. Youtube trazi, mada ne insistira na najnovijim verzijama browsera. Drugo, da li si promenio providera i da li ti se povecao i upload? Kabl, wireless, nesto trece?edit:http://www.google.com/support/forum/p/youtube/thread?tid=48cceaf2c6360595&hl=enmozda si kaznjen jer imas brzu vezu. mi iz treceg sveta sa sporim vezama smo u youtube milosti ;)
firefox koristim otkad se pojavio. i kabl i wireless, isti djavo, jbg.a citao sam vec te zalopojke, ispada stvarno da sam kaznjen zbog 'brzine'.
Link to comment

kabl ili wireless nisu isti djavo.probaj dve stvari:1. strimuj isti video iz firefoxa i iz IE-a. Vidi dali ima razlike. Ako ima problem je u browseru2. probaj da strimujes video sa nekog drugog sajta osim youtube-a i vidi da li te youtube kaznjava zbog brzine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...