Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

koji je dobar protected dvd riper
DvdDecrypter, а после тога AutoGK (GordianKnot) за пребацивање у дивџу. Он ће већ да инсталише себи шта му треба. Ово друго није баш за дилетанте, али кад га једном уштимаш да ти ради како хоћеш, онда му само дотураш .ifo фајлове а он даље меље. Са данашњим машинама, око сат ипо до два по диску.
Link to comment
Imam jedan problem sa vajerlesom tj laptopom. Naime devojka je konacno dobila Wi-Fi ruter i ja sve to podesio stavio sifru i sljakalo je ko podmazano. Na modem je kablom prikacen PC i radi bez problema kao i moj mobilni ali laptop je radio ok par dana i sada se javio neki problem. Kada ukljucim Wi-Fi na laptopu on uredno prepozna  modem i konektuje se ali iako pise da je konektovan iznad mu stoji No internet access. Pokusao sam da obrism konekciju sa laptopa pa da je opet nadjem al opet isti problem. NA PC-u i mom mobilnom i dalje se konektuje  bez problema.
Imao sam isti problem, na Win7. Isto desktop, laptop i ruter kombinacija. Bila je neka sitnica, čini mi se da je samo trebali podesiti da je home mreža, i da u tom slučaju slobodno pristupa netu.Na laptopu možeš da gasiš-pališ sam wifi adapter, nekad i to pomogne.Mada, proveri ti i podešavanje na ruteru, ponekad se zabaguje pa treba ici na "renew adress" (tako je meni kod tp-linka).
Link to comment

Imam pitanje. ........ vise moram da se jadam :Dkoristim godinama gmail nalog. a pre toga sam imao yahoo mail nalog koji proveravam kad se setim. obicno na svakih par meseci da vidim da li slucajno neko iz mog ranijeg perioda zivota pokusava da me nadje :Ddanas sam se logovao posle 3 ili 4 meseca i frapirao se kada sam video da u inbox-u imam preko 300 poruka!kad sam otvorio video sam da su sve poruke i obavestenja od Facebooka (imam facebook nalog ali nije povezan sa tom email adresom!)na osnovu poruka sam ukapirao da postoji nalog na facebooku sa mojim imenom i prezimenom koji je povezan na moj yahoo nalog!isao sam na pass recovery i promenio sifru na fejsu i ne znam sta sada da radim :P"moj novi nalog" nema slika, ima preko 100 prijatelja i clan je nekih uzasnih grupa....da li mogu da ubijem ovaj nalog nekako?ili je mozda stvarno moguce da postoji neko sa mojim imenom i prezimenom ko je napravio fejs nalog a nekom magijom nije stavio sliku ili neke jos podatke i slucajno mu poruke i obavestenja stizu na moju mail adresu?dok cekam odgovor idem da citam privatne poruke da vidim da li je neko ozbiljan ili se neko zajebava :Dhvala!

Link to comment
Imam pitanje. ........ vise moram da se jadam :Dkoristim godinama gmail nalog. a pre toga sam imao yahoo mail nalog koji proveravam kad se setim. obicno na svakih par meseci da vidim da li slucajno neko iz mog ranijeg perioda zivota pokusava da me nadje :Ddanas sam se logovao posle 3 ili 4 meseca i frapirao se kada sam video da u inbox-u imam preko 300 poruka!kad sam otvorio video sam da su sve poruke i obavestenja od Facebooka (imam facebook nalog ali nije povezan sa tom email adresom!)na osnovu poruka sam ukapirao da postoji nalog na facebooku sa mojim imenom i prezimenom koji je povezan na moj yahoo nalog!isao sam na pass recovery i promenio sifru na fejsu i ne znam sta sada da radim :P"moj novi nalog" nema slika, ima preko 100 prijatelja i clan je nekih uzasnih grupa....da li mogu da ubijem ovaj nalog nekako?ili je mozda stvarno moguce da postoji neko sa mojim imenom i prezimenom ko je napravio fejs nalog a nekom magijom nije stavio sliku ili neke jos podatke i slucajno mu poruke i obavestenja stizu na moju mail adresu?dok cekam odgovor idem da citam privatne poruke da vidim da li je neko ozbiljan ili se neko zajebava :Dhvala!
Ja sam taj problem rešio tako što sam čitav Fejsbuk stavio u spam listu u Gmail-u. Od tada me niko više ne gnjavi.
Link to comment

I obavesti nas sta se desilo. Bas je zanimljiva prica. Ja bih baš voleo da mogu da otvorim eunetov stari nalog...by tapatalk

Link to comment

Piši fejsbuk moderaciji da totalno obriše nalog, objasnivši im usput kako je otvoren i šta si sa njim uradio. Prvo ga deaktiviraj. Promeni i šifru na Yahoo-u ako već nisi.... dešava se, ima svuda nolajfera kol'ko hoćeš.

Link to comment
... dešava se, ima svuda nolajfera kol'ko hoćeš.
U kući obešenog se ne govori o konopcu. >:(by tapatalk
Link to comment

auuuuuuuu smorio sam se :(promenio sam sifru na yahoo i sada cu da deaktiviram nalog i da trazim da ga ugase skrozinace definitivno je neka budala u pitanjupo porukama i svemu ostalome izgleda da je neko ko je smarao(i dalje smara) ljude(devojke i zene) da ga dodaju za prijatelja(i sve sto ide uz to) a da nije stavio ni sliku niti bilo kakav podadat o sebi. juri sve prijatelje onih koji su ga prihvatili pa se neko kada je video da imaju zajednicke prijatelje i zeznuo i prihvatio ga.ima preko 100 prijatelja. sve srednjovecne zene i klinke..... i niko ga ne zna...sreca u nesreci je da nije neka budala koja se na mene licno okomila pa se lazno predstavlja(cega sam se plasio), ali mi i dalje nije jasno kako se registrovao preko mog maila :( (nema teorije da je uspeo normalno da mu pristupi)bilo kako bilo smorio sam se........

Link to comment

Da li si se logovao na Yahoo sa nekog javnog računara u proteklih godinu dana? :)... tu mislim na računarske centre, web kafiće, tuđe laptopove, bilo šta što nije tvoj kućni komp.... ili to ili si negde/nekome izlanuo šifru. Ako koristiš tu istu šifru na još nekim nalozima, menjaj i tamo.

Link to comment

Ma nisam se logovao nigde :Dimam laptop i samo na njemu se logujem na svoje mejlovebilo kako bilo jebi g* :Dizgleda je stvarno neki kreten.....nadam se da nece da se smori mnogo kad bude video da ne moze vise da pristupi nalogu :D

Link to comment

Dalibore, da li ti je taj mejl u formatu npr ime.prezime?Ako jeste, Fejs ima neki trip da ako se neko prijavi sa imeprezime, mejlovi stižu i na ime.prezime, to se meni desilo. Nije se taj neko registrovao na moje ime, ali je stavio mejl imeprezime@gmail.com, pa mi notifikacije stižu na ime.prezime@gmail.com. Pošto taj neko nije koristio taj Fejsbuk nalog, ja sam uspeo nekako da se ulogujem i da ga ubijem.

Link to comment
da.mejl mi je imeprezime@yahoo.commada yahoo koliko znam ne dozvoljava ime.prezime@yahoo.combilo kako bilo, siguran sam da mi nije lik provalio sifru i zloupotrebio mejl nego da se fejs nesto pogubio i slao na moju adresu sve u vezi tog naloga iz nekog razloga :Dkada sam se logovao na taj fejs nalog i otisao na podesavanja jedini mejl koji je stajao tamo je bio moj :Dmoguce da je lik izmislio ime i prezime i lupio mejl (jer kazem da je fitivni nalog za zajebavanje ljudi) i da se nije ni verifikovao...od kad sam ga ugasio lik je 10 puta pokusao da povrati sifru ali naravno nije uspeo :Pbilo kako bilo nalog je trenutno zakljucan i face odlucuje sta ce sa njim :P
Link to comment
koliki je gubitak u kvalitetu slike ako se ide preko adaptera DVI to HDMI
Ne bi trebalo da bude nikakvog - oba signala su digitalni.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...