Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Može bit da se ugrejao, ali bi ti to valjda primetio, ima sa leve (možda i desne) strane proreze iza kojih se naziru krilca hladnjaka od CPU, to može da se malo očisti ili produva (mada nije baš dobro duvati prašinu U komp) a u tom delu se nalazi i CPU pa pi tu komp trebao biti prilično vruć da bi se gasio sam od sebe..U event horizontu imaš levo baš event view iz kog se grana custom view i ostalo, kada klikneš na event view na sredini imaš critical sa plusićem i to pogleda.. . . . . hm, ja ti pričam o win7, ti imaš 7 ili XP? Moguće da je u XP blisko. Critical pa plusić pa dvoklik na te evente :isuse: i vidiš šta je pribeležio....huh...gde je Rođer, sećam se da je nekome baš lepo objašnjavao gde ovo da gleda...

Link to comment

hm veli: tj max: 85C core #0: 55C core #1: 55Cel to ok?ma sve mislim da imam neki proces koji je na kvar ugasio komp. sve kul sad radi, nije se pobunio prilikom startovanja da je prethodno na silu iskljucen i sl.

Može bit da se ugrejao, ali bi ti to valjda primetio, ima sa leve (možda i desne) strane proreze iza kojih se naziru krilca hladnjaka od CPU, to može da se malo očisti ili produva (mada nije baš dobro duvati prašinu U komp) a u tom delu se nalazi i CPU pa pi tu komp trebao biti prilično vruć da bi se gasio sam od sebe..U event horizontu imaš levo baš event view iz kog se grana custom view i ostalo, kada klikneš na event view na sredini imaš critical sa plusićem i to pogleda.. . . . . hm, ja ti pričam o win7, ti imaš 7 ili XP? Moguće da je u XP blisko. Critical pa plusić pa dvoklik na te evente :isuse: i vidiš šta je pribeležio....huh...gde je Rođer, sećam se da je nekome baš lepo objašnjavao gde ovo da gleda...
hm, win7 imam a ne nalazim nidje critical, evo ga shout: Edited by ToniAdams
Link to comment
Može bit da se ugrejao, ali bi ti to valjda primetio, ima sa leve (možda i desne) strane proreze iza kojih se naziru krilca hladnjaka od CPU, to može da se malo očisti ili produva (mada nije baš dobro duvati prašinu U komp) a u tom delu se nalazi i CPU pa pi tu komp trebao biti prilično vruć da bi se gasio sam od sebe..U event horizontu imaš levo baš event view iz kog se grana custom view i ostalo, kada klikneš na event view na sredini imaš critical sa plusićem i to pogleda.. . . . . hm, ja ti pričam o win7, ti imaš 7 ili XP? Moguće da je u XP blisko. Critical pa plusić pa dvoklik na te evente :isuse: i vidiš šta je pribeležio....huh...gde je Rođer, sećam se da je nekome baš lepo objašnjavao gde ovo da gleda...
Control panel->Administrative Tools->Event Viewer->System(u drvcetu sa leve strane)...To izlistava systemski log... Postoji još par grana u drvetu, može da proba i sa Application, ali tu neverujem da će naći nešto pametno... Doduše, na XP-u, ni u systemskom se ne nalazi baš puno pametnog...@ToniDa 50-ak stepeni je OK...
Link to comment
hm veli: tj max: 85C core #0: 55C core #1: 55Cel to ok?ma sve mislim da imam neki proces koji je na kvar ugasio komp. sve kul sad radi, nije se pobunio prilikom startovanja da je prethodno na silu iskljucen i sl.hm, win7 imam a ne nalazim nidje critical, evo ga shout:
sve osim sumarum administrativnih dešavanja spakuj ovom strelicom desno od naziva pa ćeš onda videt. Edited by Vapad
Link to comment

aha, to!kaze vako:general:The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.details:- System - Provider [ Name] Microsoft-Windows-Kernel-Power [ Guid] {331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4} EventID 41 Version 2 Level 1 Task 63 Opcode 0 Keywords 0x8000000000000002 - TimeCreated [ SystemTime] 2011-06-25T14:50:43.513619300Z EventRecordID 259414 Correlation - Execution [ ProcessID] 4 [ ThreadID] 8 Channel System Computer Rokvic-PC - Security [ UserID] S-1-5-18 - EventData BugcheckCode 0 BugcheckParameter1 0x0 BugcheckParameter2 0x0 BugcheckParameter3 0x0 BugcheckParameter4 0x0 SleepInProgress false PowerButtonTimestamp 0

Link to comment

ma, ce ga reinstaliram ako jos bude drko, bitno mi da nije hardverski, a kontam da nije, bas volem taj moment bozanske moci kad udarim enter posle format c:

Link to comment
Može bit da se ugrejao, ali bi ti to valjda primetio, ima sa leve (možda i desne) strane proreze iza kojih se naziru krilca hladnjaka od CPU, to može da se malo očisti ili produva (mada nije baš dobro duvati prašinu U komp) a u tom delu se nalazi i CPU pa pi tu komp trebao biti prilično vruć da bi se gasio sam od sebe..U event horizontu imaš levo baš event view iz kog se grana custom view i ostalo, kada klikneš na event view na sredini imaš critical sa plusićem i to pogleda.. . . . . hm, ja ti pričam o win7, ti imaš 7 ili XP? Moguće da je u XP blisko. Critical pa plusić pa dvoklik na te evente :isuse: i vidiš šta je pribeležio....huh...gde je Rođer, sećam se da je nekome baš lepo objašnjavao gde ovo da gleda...
Па у последњих двадесетак секунди пре тог гашења.На ХРу би требало да се догађај види на двоклик, мада... онда најбоље да пребаци овамо текст који је тамо добио, јер није то линукс па да свака шуша може да скапира шта се десило, него се добијају текстови попут
DCOM got error "The service cannot be started, either because it is disabled or because it has no enabled devices associated with it. " attempting to start the service StiSvc with arguments "" in order to run the server: {A1F4E726-8CF1-11D1-BF92-0060081ED811}
...а ти ајде трчкај срчкај по регистратури па види који је то сервис, јер билмезима из Редмонда не пада на ум (можда им је и забрањено) да убаце стварно име. Edited by расејан
Link to comment

Imam jedan problem sa vajerlesom tj laptopom. Naime devojka je konacno dobila Wi-Fi ruter i ja sve to podesio stavio sifru i sljakalo je ko podmazano. Na modem je kablom prikacen PC i radi bez problema kao i moj mobilni ali laptop je radio ok par dana i sada se javio neki problem. Kada ukljucim Wi-Fi na laptopu on uredno prepozna modem i konektuje se ali iako pise da je konektovan iznad mu stoji No internet access. Pokusao sam d aobrism konekciju sa laptopa pa da je opet nadjem al opet isti problem. NA PC-u i mom mobilnom i dalje se konektuje bez problema.

Link to comment
Da li mi se cini, ili imamo negde topik o mobilnom internetu u Srbiji?Moze neko da me uputi, imam par pitanja...
bilo je na telefonima par pitanja i odgovora, ne sećam se da imamo temupitaj tamo pa da ti se odgovori
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...