Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

pomagajte hitno! pokušavam da instaliram sonijev picture motion browser na visti i instalacija ne mere da se pokrene, vraća sledeću greškuThis patch package could not be opened. Contact the application vendor to verify that this is a valid Windows Installer patch package.jel ima varijanta da se ovo overrajduje. isti softver sam na xp-u u kancu instalirao bez problema.
Probaj dve stvari: 'run as administrator' i 'run in comatibility mode', pa staviš Windows XP. Ponekad uspe, mada retko.Nisi napisao da li je Vista (koje bi trebalo da se oslobodiš) 32-bitna, ili 64-bitna.
Link to comment

koja verzija, možda nije kompatibilna sa vistom...u kom slučaju možda, ali samo možda, može da pomogne anonov predlog. možete pogledati kod btjunkie-a da li ima da se kupi Picture Motion Browser SONY PMB 2010 ili tako nešto, novija verzijatakođe pročitaj ovo, vidim da instaliraju i na sedmici http://www.avforums.com/forums/camcorders-video-editing/790247-sony-picture-motion-browser-versions-camcorders-4.html post #98

Edited by Vapad
Link to comment

Ovih dana mi Java cudno stalno trazi da uradim update neki, ali ja necu, kontam da je virus, tj. sumnjam. Sta da uradim da mi se taj dijalog za update vise ne pojavljuje? WIN 7 imam.

Edited by Rick.James
Link to comment
Ovih dana mi Java cudno stalno trazi da uradim update neki, ali ja necu, kontam da je virus, tj. sumnjam. Sta da uradim da mi se taj dijalog za update vise ne pojavljuje? WIN 7 imam.
Daj joj da apdejtuje, najjednostavnije je tako.
Link to comment

OK, onda jednostavan i veoma koristan apdejt možeš izbeći tako što ćeš, recimo, staviti netlimiter i u njemu direktno zabraniti javi da se apdejtuje.

Edited by Anonymous
Link to comment
Ovih dana mi Java cudno stalno trazi da uradim update neki, ali ja necu, kontam da je virus, tj. sumnjam. Sta da uradim da mi se taj dijalog za update vise ne pojavljuje? WIN 7 imam.
A na osnovu čega kontaš tj. sumnjaš da je virus?Update Jave je upravo jedna od stvari koja te može zaštititi od virusa.
Link to comment
...a onda popušim redirekciju na search.insiteapp.com
...zato morati ponovo da skidaš omiljene programe, tj. juriti W7 kompatibilne verzije...
Pričekaće sedmica, overio da se pojavio FFox 5, skinuo 4, instalirao 5, problem nestao... :)
Link to comment
Pričekaće sedmica, overio da se pojavio FFox 5, skinuo 4, instalirao 5, problem nestao... :)
И успут су у српској верзији вратили тастатурне скраћетице на како је увек било. Стевкарж поново ради.
Link to comment
pomagajte hitno! pokušavam da instaliram sonijev picture motion browser na visti i instalacija ne mere da se pokrene,
Ako ti još uvek bude trebalo, imam ja neku malo stariju verziju, dobio uz kameru, šljaka na Sedmici 64bita.
Link to comment
A na osnovu čega kontaš tj. sumnjaš da je virus?Update Jave je upravo jedna od stvari koja te može zaštititi od virusa.
Paranoja...Odradio update, sve ok, nije virus...
Link to comment

el ima neko na umu neki softver koji bi mi mogao reci zasto se laptop ugasi (ne restartuje no bas ugasi) sam od sebe povremeno? antivirus ne registruje bilo kakav virus.

Link to comment

event viewer tebi treba, imaš ga negde u administrativnim alatima u kontrol panelu.btw, da li se to uvek dešava kada radi samo na bateriji?

Link to comment

ma bio je ukablan. a i proslih puta, koliko mi se cini. ne desava se cesto, al se povremeno desi.sacu da pogledam taj event viewer.a jel ima sanse mozda da se ugrejao?otvorio EV, patku ja znam sta je ovde sta :Da simptomaticno mi je sto kad sam ga ponovo ukljucivao, nije davao znake da je nasilno ugasen, vec sve kao normalno.

Edited by ToniAdams
Link to comment
ma bio je ukablan. a i proslih puta, koliko mi se cini. ne desava se cesto, al se povremeno desi.sacu da pogledam taj event viewer.a jel ima sanse mozda da se ugrejao?otvorio EV, patku ja znam sta je ovde sta :Da simptomaticno mi je sto kad sam ga ponovo ukljucivao, nije davao znake da je nasilno ugasen, vec sve kao normalno.
Baci screen shot, ali mislim da neće biti prevelike koristi...:(Pogledaj koja ti je temp procesora, imaš programcice koji to mere, kao ovaj...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...