Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jesi li siguran da se laptop naelektriše, a ne ti? Tj. da li te "pecka" i kad nešto drugo pipneš, a da nije laptop? :)

Edited by Miroslav Jeftic
Link to comment

Ma jok. Ako ti je stolica presvučena platnom i voliš da se meškoljiš na istoj, ako nosiš na sebi neku vunu ili sintetiku, naelektrisaćeš se i ima da te drmne kad god se negde "uzemljiš". :)

Link to comment
Kakvo je kuciste, od aluminijuma? Proveri da se kabl nije razjebao, obicno se to desava oko jacka. Evo kod mene slucaj.
aluminijum. kabl mi izgleda ok, al ko ce ga znati. hmmm. zanima me samo dal je opasno- ono, da mi ne eksplodira u lice, pa da budem jos ruzniji nego sto jesam. i da moram da kupujem novi laptop, sto je jos gore.
Link to comment

ne bas, kad se radi o laptopovima. ovaj mi je sasvim dobar, radi sve sto mi treba, pa i 90% vise od toga. desktopovi su druga stvar, njih mozes svakih 6 meseci apdejtovati.

Link to comment
zanima me samo dal je opasno- ono, da mi ne eksplodira u lice, pa da budem jos ruzniji nego sto jesam.
Koja bi to eksplozija trebala da bude...
Link to comment

Ljudi imam problem.Skinuo sam sa neta microsoft net framework 3.5 koji je tezak 197 mb.Medjutim kada sam ga skidao slucajno sam mu promenio ime.I sad mu vratim staro sa sve exe ekstenzijom i kada ga pokrenem nista.Pomozite necu da se mucim opet da skidam 200MB.

Link to comment

Ima li neki program - "caka"da pustam flv fajlove na SonyEricsson telefonimaili mora flv > avi > 3gp ?

Edited by eye of the beholder
Link to comment
nije to. npr, dok radi na bateriji, nemam nikakvih problema sa protokom energije. kad je ukljucen u struju, onda pocinje da drma.
Probaj da okreneš utikač u zidu. Ili da ga uključiš u uzemljenu utičnicu ukoliko je predvidjeno da bude tako. U krajnjem slučaju proveri da li je sa napajanjem sve u redu, moguće je da ti negde nešto probija pa šalje višak struje na šasiju. To u principu ne može da bude opasno za tebe, ali za laptop može. što je još gore.
Link to comment
Kakvu grešku prijavi kad pokušaš da izbrišeš? Moguće da samo treba preuzeti vlasništvo nad folderom. :)
Pa naravno da treba...U tome je i problem. Ne da...
Probaj "rmdir /s" iz command prompta.
ih, pa to je osnova...neće.
Link to comment
Probaj da okreneš utikač u zidu. Ili da ga uključiš u uzemljenu utičnicu ukoliko je predvidjeno da bude tako. U krajnjem slučaju proveri da li je sa napajanjem sve u redu, moguće je da ti negde nešto probija pa šalje višak struje na šasiju. To u principu ne može da bude opasno za tebe, ali za laptop može. što je još gore.
pokusacu, tj pokusavam- ali, posto ne elektrise non stop, moracu malo duze da ga testiram. hvala u svakom slucaju.2 bgh- i to cu videti. Edited by Miralem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...