Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

marogot, skini bre synctoy i nema da brigaš. već sam ga negde preporučivao, meni radi posao već dve godine savršeno.http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=15155

Link to comment

@bravemargotnema na čemu, btw, probaj i ovaj SyncToy, zvuči interesantno (samo još kada bi hteo da se skine, prokletinja).uzgred - edit tog mog posta - "..u istom kompjuteru a da ne moram..." :isuse: nisam pismen

Link to comment

Veceras sam imao jedan cudan problem (laptop Toshiba Satellite L 305-S5955 je u pitanju), srecom kratkotrajan. Naime, stojeci sam ga otvorio i pristisnuo power dugme i otisao u kupatilo, cuo sam da je dignuo sistem jer se cula ona melodija (Inace WIN 7 imam), kad ono dodjoh do laptopa, kad ono umesto radne povrsine, pojavilo se nista, odnosno jos gore, neka cudna boja, recimo siva i nista se ne dogadja. Mene uhvatila panika, pritisnuo sam power dugme na par sekundi, onda je monitor zacrnio, pa sam ga onda opet pritisnuo par sekundi i onda se otvorio prozor na kome je pisalo korisnik i moje ime i samo sam usao u njega i windows se otvorio kao da je sve u redu. Nakon ovoga sam ga koristio pola sata, nije bilo problema, onda sam ga ugasio i ponovo upalio i nije bilo problema, sve radi ok. Ne razumem zasto se ovo desilo? WTF???

Link to comment

Zakucao ti se skrinsejver ili sleep mode ili grafika ili tako nešto, pauer baton ti je verovatno namešten da ga ubaci u sleep. Kad si ga ponovo pritisnuo, probudio si ga i to je to.Ne bih ja dizao frku ako se ne bude ponavljalo.

Link to comment

Od juče imam sledeću situaciju: kad uradim context search iz Firefoxa (selektujem reč ili više njih na strani, kliknem desnim dugmetom i izaberem "Search Google for...", za trenutak dobijem Google stranu sa rezultatima, a onda popušim redirekciju na search.insiteapp.com. Ta "trenutak strana" ne postoji u historiju, kao da je nije ni bilo.Poterao sam jedno deset* alata, spyware, adware, malware, trojan, virus i ostalih killera i nisam rešio problem. Reinstalirao sam FFox (4.0.1) i sve je i dalje isto. Straaaaašno me nervira! Any ideas?* Malwarebytes Antimalware, SUPERantispyware, HitmanPro 3.5, TrojanRemover, TDSS killer, ComboFix, Rkill, HijackThis ne vidi ništa sumnjivo kao ni KAV 8...

Link to comment
Zakucao ti se skrinsejver ili sleep mode ili grafika ili tako nešto, pauer baton ti je verovatno namešten da ga ubaci u sleep. Kad si ga ponovo pritisnuo, probudio si ga i to je to.Ne bih ja dizao frku ako se ne bude ponavljalo.
Hvala.
Link to comment

MajorGeeks sam prostudirao, uradio sve što se predlaže i - banana.Idem da pustim S&D, njega sam (nepravedno) zanemario...Piaff: S&D takođe našao - ništa. Clean as a whistle.

Edited by historian
Link to comment

Ne znam gde bi ovo moglo, pa stavljam ovde kao pohvalu.Pre par nedelja mi je prestao da funkcioniše Seagate Baracuda. Nije ispuštao nikakve zvuke, pa sam pretpostavljao da je reč o elektronskom delu.Iz očaja, pošto sam imao gomilu stvari na istom, obratim se podršci Seagata mailom.Istog dana popodne su mi odgovorili, sa par potpitanja, i uputili me da otvorim case sa nekim on-line formularom.Posle otvaranja case-a, u roku od par sati, su mi mailom postavili još par potpitanja, i onda odgovorili da se moj slučaj kvalifikuje za ispitivanje u njihovoj laboratoriji u Amsterdamu, jer izgleda ta serija je imala nekih problema u firmware-u.Sledećeg dana me je kontaktirao TNT da pokupe moj HD, o trošku Seagate-a. Nakon 7 dana dobio sam nazad moj disk, opet putem TNT-a sa novim firmwareo-m, potpuno u funkciji.Neverovatno. Sve pohvale Seagate-u.

Link to comment
@bravemargotnema na čemu, btw, probaj i ovaj SyncToy, zvuči interesantno (samo još kada bi hteo da se skine, prokletinja).uzgred - edit tog mog posta - "..u istom kompjuteru a da ne moram..." :isuse: nisam pismen
Totalna antipreporuka za synctoy. Pustio ga da mi sihronizuje neke foldere na 2 servera i on prijavljivao da sve radi. Ispalo neko sranje, ja sav važan kao imam bekap, a onda me sačeka iznenađenje da on 3 meseca nije ništa radio. Govno majkrosoftovo.
Link to comment

oketkao zadnju soluciju predložio bih brisanje (nekih?) ključeva u C:\Program Files\Mozilla Firefox\extensions\to nisam radione znam šta je tu tačnoi predlažem da pre toga eksportuješ bukmarke i tako te stvarčice pa pokušaj

Link to comment

Been there, done that. Ništa novo.Vidim da se broj rezultata na pitanje "google redirects to search.com" umnožava, ali i dalje nema pravog odgovora (osim: reinstall system) :lol: Obzirom da mi je XP star jedno 3 godine, vreme mu je za večna lovišta i zamenu za W7.Ima neko neke tips&tricks za sedmicu? Šta treba znati pre upuštanja u avanturu?

Link to comment

Priroda sve uglavnom radi sama, windows pita. :P Ako imaš ili planiraš da imaš 4+Gb rama, uzi 64-bit, nikada lakše nisam prešao na "novu" tehologiju no sa 64-bitnim Win7eh dagledaj da uključiš ahci u biosu pre instalacije da se digne u sata modu, obično ljudi to ostave na ide bez razlogai da... neki ljudi su imali nekih problema sa nekim drajverima za neke HP štampače na 64bit verzijii da..... ako bereš uberi SP1

Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...