Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

to (pdf citanje i stampanje) je sad ugradjeno direktno u svaki pristojan os (linux, osx...)p.s. istini za volju, valjda i u poslednji windows, ne?
Е, да је последњи...
Link to comment

@Grunf et al. : Onaj problem je odjednom nestao. :blink: Nisam se ni cimao da ga skinem. :huh:edit: Opet mi se pojavilo. Videcu da to izguglam ili stavec..

Edited by esdy_11192
Link to comment
U tajni Adobe Oblak, onda rade ... nesto. Salu na stranu vec 15 godina koristim razne Adobe programe, i oni su mi osnovna alatka (koristio sam dosta i Macromedijine programe pre nego sto ih je kupio Adobe). Ocu reci da me Adobe hrani i oblaci. Boreci se protiv piraterije uveli su u CS seriji da se programi javljaju kuci™ radi verifikovanja ispravnosti™ kopije. I to je sve.
To bi bilo najlogičnije rešenje, međutim koliko se sećam firewall uzbuna, to javljanje praktikuju i free verzije, pa ipak pre verujem da je u pitanju praćenje (Internet itd) navika korisnika. Svrha: Nepoznata.
Link to comment

Kod mene u C:\Windows\System32\drivers\etc\hostsstoji:127.0.0.1 activate.adobe.com127.0.0.1 practivate.adobe.comi više se ne javlja kući.

Link to comment

treba mi program za bekapovanje.program treba da poredi direktorijume koji se isto zovu, poredi fajlove u njima i moze da se podesi da po nekom automatskom principu 'refreshuje' fajlove koji su dodati ili su novijeg datuma.ovo mi treba zbog toga sto mi se fajlovi za posao nalaze na kucnom kompjuteru, laptopu i network drajvu i zelim da ih nekako medjusobno uskladim. da li neko zna za besplatan ili jeftin program koji omogucava ovakvo kopiranje?

Link to comment

pozdrav totalno sam informaticki nepismen.do sada sam uglavnom citao.izmedju ostalog i ovaj forum.uf izvinite prvo ovaj forum pa ostalo.kako da naucim da baratam osnovnim stvarima.moze neka pomoc?

Link to comment
treba mi program za bekapovanje.program treba da poredi direktorijume koji se isto zovu, poredi fajlove u njima i moze da se podesi da po nekom automatskom principu 'refreshuje' fajlove koji su dodati ili su novijeg datuma.ovo mi treba zbog toga sto mi se fajlovi za posao nalaze na kucnom kompjuteru, laptopu i network drajvu i zelim da ih nekako medjusobno uskladim. da li neko zna za besplatan ili jeftin program koji omogucava ovakvo kopiranje?
ja korisitim http://www.allwaysync.com/ za nešto jednostavniju sinhronizaciju (backup dokumenata na drugi hdd u istom komp a da nemoram sve ručno da kopiram na dva mesta) i zadovoljan sam. Edited by Vapad
Link to comment

Izvoli, imaš li neki konkretan problem?Ovo je topik za pitanja / probleme vezane za računare. Što se tiče "baratanja osnovnim stvarima", ako je vezano za forum, reci šta te konkretno zanima, a pitanja možeš da postavljaš i ovde. Ako je reč o samim računarima, čim čitaš i postuješ, već barataš osnovnim stvarima :).

Edited by gotivac
Link to comment
ja korisitim http://www.allwaysync.com/ za nešto jednostavniju sinhronizaciju (backup dokumenata na drugi hdd u istom komp a da nemoram sve ručno da kopiram na dva mesta) i zadovoljan sam.
hvala, isprobacu!dropbox koristim za razmenu fajlova s kolegama, ali besplatna verzija nema previse prostora tako da na zalost ne moze da mi posluzi za bekap.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...