Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

to (pdf citanje i stampanje) je sad ugradjeno direktno u svaki pristojan os (linux, osx...)p.s. istini za volju, valjda i u poslednji windows, ne?

Edited by braca
Link to comment

Ponovo imam problem sa "this copy of Windows is not genuine" itd :( Morao sam da updatujem Service Pack 1 zbog NOD 32 i ponovo mi se vratio problem.Da li neko zna kako bih mogao to da uklonim (a da ne snimam ponovo sistem). Ranije sam koristio neki WATremover ili tako nesto, ali sad kaze da je WAT vec skinut i ne daje mi nikakvu opciju. :blink:

Link to comment
@ oxymoronNe javljaju se, a nista nisam izguglao da mi resi problem. Kupiti novu kameru.com jbg.
Ovo nisu ti drajveri?http://members.driverguide.com/driver/detail.php?driverid=1003638
Link to comment
Ponovo imam problem sa "this copy of Windows is not genuine" itd :( Morao sam da updatujem Service Pack 1 zbog NOD 32 i ponovo mi se vratio problem.Da li neko zna kako bih mogao to da uklonim (a da ne snimam ponovo sistem). Ranije sam koristio neki WATremover ili tako nesto, ali sad kaze da je WAT vec skinut i ne daje mi nikakvu opciju. :blink:
izguglaj malo, lako je, ali pokreni wat remover u safe modu (f8 pri bootovanju). nego, moje pitanje: win 7 64bit, sveze instaliran i updateovan. imam problem sa svim fileshare sajtovima (megaupload, rapidshare, netload, mediafire......). pokusavam da uploadujem razlicite zip fajlove (60-220mb). skala za upload se napuni za par sekundi i pokazuje mi da mi je upload 9mbps, sto je prilcno nemoguce. onda kao uploaduje do kraja i stoji. niti ja dobijam konfirmacioni mail, niti primalac dobija svoje fajlove. u pitanju je obican .rar sa gomilom .jpg fajlova. probao sam da guglam, nisam imao srece, nasao slicne probleme sa vistom iz 2008, bez resenja. ima l neko ideju?
Link to comment
izguglaj malo, lako je, ali pokreni wat remover u safe modu (f8 pri bootovanju). nego, moje pitanje: win 7 64bit, sveze instaliran i updateovan. imam problem sa svim fileshare sajtovima (megaupload, rapidshare, netload, mediafire......). pokusavam da uploadujem razlicite zip fajlove (60-220mb). skala za upload se napuni za par sekundi i pokazuje mi da mi je upload 9mbps, sto je prilcno nemoguce. onda kao uploaduje do kraja i stoji. niti ja dobijam konfirmacioni mail, niti primalac dobija svoje fajlove. u pitanju je obican .rar sa gomilom .jpg fajlova. probao sam da guglam, nisam imao srece, nasao slicne probleme sa vistom iz 2008, bez resenja. ima l neko ideju?
Jesi li probao neki drugi browser (koji koristiš)?Inače, da li neko ima ideju šta bi moglo da bude u pitanju? Imam ovu mašinu: AMD Phenom II X2 555 3.2GHz 7MB Black Edition - otključana četiri jezgra, Kingston HyperX 4GB (2x2GB) DDR3 1600MHz Dual Channel, ASUS ATI Radeon HD5770 1GB DDR5 DirectX 11 (EAH5770 Cucore/2DI/1GD5/A)Problem se javlja sa DX10 u igrama. Npr kada hoću da igram Civ V ili Crysis u DX10 modu, igra veoma brzo pukne, tj izađe na desktop uz prijavljenu grešku. Kada uključim DX9 mod sve je u redu, mogu da se iživljavam sa detaljima i grafikom do mile volje.Takođe, prilično redovno mi se gasi i Google Earth, svejedno da li je DX ili OpenGL mod uključen. Šta bi mogao da bude problem?U pitanju je 32-bitni Win 7 Ultimate sa Catalyst 11.5 drajverima.
Link to comment
Jesi li probao neki drugi browser (koji koristiš)?
zaboravio sam da napisem; probao sam chrome, firefox i ie. isto u sva tri. IE je par puta prijavio prbleme sa shokwave flashom, na nekim od tih filehost sajtova. updateovao sam shockwave, i posle toga se opet nista nije promenilo.
Link to comment

Pa koristim ja foxitreader, to mi je default citac pdfova.Medjutim za pravljenje pdf-ova mi je lakse da word fajl konvertujem acrobat readerom, jer ga imam u okviru cs, a foxit reader nemam crackovan, te za pravljenje na cosku imam "created using foxitblabla".To sto ne znam da podesim settings je druga stvar.U svakom slucaju, meni je larson resio problem. :D

Link to comment
Sve je bolje od Adobe špijunčina.Svaki njihov program, ako mu ne zabranite firewallom, probaće da šalje vaše podatke...negde.
U tajni Adobe Oblak, onda rade ... nesto. Salu na stranu vec 15 godina koristim razne Adobe programe, i oni su mi osnovna alatka (koristio sam dosta i Macromedijine programe pre nego sto ih je kupio Adobe). Ocu reci da me Adobe hrani i oblaci. Boreci se protiv piraterije uveli su u CS seriji da se programi javljaju kuci™ radi verifikovanja ispravnosti™ kopije. I to je sve. BTW moj sadasnjii CS5 Master Collection ne moze da zove kuci sve i da hoce. biggrin.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...