Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Hvala ti.Probacu sutra da uradim to isto sa internim HDD. Danas nemam vise snage da se bakcem time. Jos jedna porukica od TM, i zafrljacicu disk u staklena vrata.

Link to comment

Applications/Utilities/Disk UtilitySelektuješ interni disk i za početak uradiš odmah Repair Permissions.Onda Verify Disk, ako je nešto sjebano trebaće ti instalacioni DVD da podigneš sistem sa njega i da uradiš Repair diska.Par minuta posla, ako je samo ono prvo u pitanju.

Link to comment

imam problem sa skajpom na novom kompu. mene cuju i vide ali ja ne mogu nikoga da cujem i vidim. zvucnic rade najnormalnije ali kada zovem nekog ne cujem nista, cak ne cujem ni zvono kada zovem nekog, a cujem kada me neko zove.

Link to comment
Applications/Utilities/Disk UtilitySelektuješ interni disk i za početak uradiš odmah Repair Permissions.Onda Verify Disk, ako je nešto sjebano trebaće ti instalacioni DVD da podigneš sistem sa njega i da uradiš Repair diska.Par minuta posla, ako je samo ono prvo u pitanju.
uradila sve tako. na kraju mi kaze da je disk okej.no, posto sam u podzemnoj i cekam voz (poslednji put mi je voz kretao 2 minuta nakon sto mi je TM opet pukao, pa nisam zelela da rizikujem da na poslu ostanem jos 20 minuta) - nisam ponela passport, pa ponovni pokusaj bekapa sutra.jos jednom - puno hvala.vec sam pocela da se osecam kao kompletan idiot u ovoj sagi sa passportima koji izumiru.
Link to comment

@Oximoron; glup sam, tek sad sam otvorio link, ovo sam probao još sinoć, ne vredi, nikakva promena. Čim se Chrome ponovo instalira, ista priča :(

Link to comment
uradila sve tako. na kraju mi kaze da je disk okej.no, posto sam u podzemnoj i cekam voz (poslednji put mi je voz kretao 2 minuta nakon sto mi je TM opet pukao, pa nisam zelela da rizikujem da na poslu ostanem jos 20 minuta) - nisam ponela passport, pa ponovni pokusaj bekapa sutra.jos jednom - puno hvala.vec sam pocela da se osecam kao kompletan idiot u ovoj sagi sa passportima koji izumiru.
Ništa, beskrajno hvala i tebi što si me pocetila na staaari problem sa Time Machine Editorom <_< koji odbija da zada custom interval, pa sad i za sebe kopam po guglu.
Link to comment

Laki, onda problem nije do chroma, nego je verovatno sjeban deo windowsa. Chrome ne snima ništa u registry, reinstall ništa ne pomaže, reset parametara na default ništa ne donosi...Taj ključ u windowsu koji ste tako lepo sjebali nađi na nekom drugim kompu u firmi gde nije dirano, exportuj ga i reimportuj kod sebe u reg.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
Igrom slučaja, radio sam na italijanskim, srpskim i turskim verzijama Windowsa. Turska je najhorror, i za ono što tačno znaš gde je 3x moraš da razmisliš. :ph34r:
Мени је некако најкуљи био магуарски Пенџери. Јес да је био још онај давни Њ95, ал' ценим труд који су уложили да испопревађају. Иначе, упомоћ се каже sugó, ака шаптач.
Link to comment
Laki, onda problem nije do chroma, nego je verovatno sjeban deo windowsa. Chrome ne snima ništa u registry, reinstall ništa ne pomaže, reset parametara na default ništa ne donosi...Taj ključ u windowsu koji ste tako lepo sjebali nađi na nekom drugim kompu u firmi gde nije dirano, exportuj ga i reimportuj kod sebe u reg.
Pokušam ovo sutra.
Link to comment

Ovaj, jel zna neko koji kvalitet pdf-a da podesim, da bi sve u stampi izgledalo kako valja, tj. da nije muljavo, a da bas ne bude fajl od 60mb?

Link to comment

Pa probaš nekoliko opcija i vidiš koja ti najviše leži, a da ne zauzima baš 60mb? :)edit: naravno ukoliko imaš uslova, tj štampač da probaš to prvo, jelte.

Edited by copkillah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...